Good Omens
93/100 - 209×

Good Omens

Anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse. Jedná se o adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

VB | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Komedie, Mysteriózní
hrají
Michael Sheen (Azirafal), David Tennant (Crowley), Adria Arjona (Anatéma Novotriková), Jack Whitehall (Newton Pulsifer), Sam Taylor Buck (Adam Young), Jon Hamm (Gabriel), Michael McKean (Shadwell)

Postavy

 • Azirafal

  Azirafal

  Anděl a obchodník se vzácnými tisky na částečný úvazek. Milovník dobrého vína, sushi a restaurací. Jedna z nadpřirozených bytostí.

  Sezóny 1
  2019 - 2019
 • Crowley

  Crowley

  Démon, bývalý anděl, který ani tak nepadl, jako se vycházkovým tempem snesl k zemi. Rád se stará o rostliny, miluje své Bentley a kapelu Queen. Jedna z nadpřirozených bytostí.

  Sezóny 1
  2019 - 2019
 • Anatéma Novotriková

  Anatéma Novotriková

  Praktická okultistka a profesionální potomek. Je chytrá, statečná a už opravdu potřebuje začít žít. Jedna z lidských postav.

  Sezóny 1
  2019 - 2019
 • Newton Pulsifer

  Newton Pulsifer

  Úředník, počítačový expert a lovec čarodějnic s hodnostní vojína. Potomek z rodu Ni-Ve-Snu-Nespácháš-Smilstvo Pulsifera. Jedna z lidských postav.

  Sezóny 1
  2019 - 2019
 • Adam Young

  Adam Young

  Antikrist. Nepřítel. Ničitel králů. Anděl hlubin. Šelma zvaná drak. Princ tohoto světa. Otec lží. Výhonek Satanův. Pán temnot. Jeden z Nich.

  Sezóny 1
  2019 - 2019
 • Gabriel

  Gabriel

  Archanděl, Azirafalův šéf. Stojí v čele Nebeských sil. Je pohledný a naprosto přesvědčený, že má ve všem pravdu. Jedna z nadpřirozených postav.

  Sezóny 1
  2019 - 2019
 • Shadwell

  Shadwell

  Lovec čarodějnic s hodností seržanta, poslední z armády lovců čarodějnic. Jedna z lidských postav.

  Sezóny 1
  2019 - 2019

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Umpalumpa3, @Laisobel,
@BottleOfWater, @KevSpa

Sedí na verze: ION10, METCON, AMRAP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Good Omens

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Good Omens a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Druhá série

Good Omens se dočkají druhé série

Good Omens se dočkají druhé série

Vypadá to jako zázrak. Seriál Good Omens byl původně plánován jako minisérie. Dva roky po jeho skončení však Amazon oznámil, že se dočkáme druhé řady.

Reklama

Recenze

Good Omens očima redaktorů Edny

Good Omens očima redaktorů Edny

Šestidílná minisérie, v níž anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse, je za námi. Jak dopadla adaptace satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama