Hawkeye Jeremy Renner odhalil, na jaký MCU film se už nikdy nepodívá

Jeremy Renner odhalil, na jaký MCU film se už nikdy nepodívá

Jeremy Renner odhalil, na jaký MCU film se už nikdy nepodívá

Když v něčem hrajete, nutně neznamená, že musíte být fanouškem právě toho filmu. Jeremy Renner je přesto velkým MCU fanouškem a rád se v televizi podívá na snímky z komiksového světa. Nicméně má v jednom jasno, který už nikdy nechce vidět. Jaký to je a proč tomu tak je?

19 0
28.11.2021

Máme za sebou první dvě epizody seriálu Hawkeye. Jeremy Renner v posledních dnech a týdnech odpovídal na stovky různých dotazů novinářů, takže je opravdu z čeho vybírat. Renner je velkým fanouškem MCU filmů, ale má jasno, jaký film už nikdy nechce vidět. Je to Avengers: Endgame, kdy herec přiznává, že šlo o složitou podívanou.

Jeho Hawkeye tam neprochází zrovna nejlepším obdobím, ale to nebyl jediný důvod, proč už film nechce vidět. Renner snímek viděl pouze na slavnostní premiéře s ostatními herci. Jelikož šlo pro mnohé o (zatím) poslední vystoupení v MCU, neobešlo se to bez velkých emocí, slz, ale také radostného smíchu. Renner na to velice rád vzpomíná, i když přiznává, že šlo o velice zvláštní zážitek.


(Herci spolu i po letech udrží dobré vztahy. Foto: Disney)

Jelikož sledování filmu má právě spojeno s tímto nevšedním jevem, už film nepotřebuje znovu vidět. Jednou stačilo. Renner dále vzpomínal, že se s ostatními herci na promítání se všichni chovali jako praví fanoušci, kdy diskutovali a urputně sledovali film. Jeremy Renner dále prozradil, že s původní šestkou Avengers má velice dobrý vztah a všichni jsou v kontaktu i nyní po tolika letech od prvního filmu.

Ať už je řeč o Robertu Downeym Jr., Chrisu Hemsworthovi, Marku Ruffalovi, Chrisu Evansovi či Scarlett Johansson, tak všichni jsou stále v kontaktu, i když už se nepotkávají ve filmech MCU. První Avengers film byl zkrátka něčím jedinečný a definoval vztahy herců a postav pro další filmy. Herci mají dodnes vytvořenou skupinu, na které pravidelně chatují.

Samozřejmě tam nerozebírají jen MCU filmy a jiné projekty, ale jde spíše o přátelské připomenutí, kde se řeší svatby, rozvody, rozchody či běžná domácnost. Mezi první šestkou Avengers je silné pouto a to snad vydrží i nadále. Renner je nesmírně rád, že prakticky deset let po premiéře prvního filmu spolu herci stále mluví. To se ne úplně často děje u všech filmových projektů.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Evan

Hawkeye je totalne marna postava… i kdyz ten prerod v Ronina byl fajn :-) a serial teda zatim vypada taky dobre, za coz ale muze hlavne Hailey ;-)

29.11.2021 | 11:06:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: So This Is Christmas?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců