Heroes (Hrdinové) "Nenatáčíme pátou řadu, natáčíme desátou." pronesl Tim Kring

"Nenatáčíme pátou řadu, natáčíme desátou." pronesl Tim Kring

"Nenatáčíme pátou řadu, natáčíme desátou." pronesl Tim Kring

Kromě tohoto odvážného tvrzení se hlavní tvůrce seriálu Tim Kring dále rozpovídal o tom, proč se nevrací více herců z původního obsazení, kolik let uběhlo od čtvrté řady a kolem čeho se budou točit Heroes: Reborn.


14 1
15.8.2015

Příští měsíc se na televizních obrazovkách po pěti letech objeví znovu Hrdinové a Tim Kring dostává druhou šanci, aby nám všem dokázal, že jeho příběhy za něco stojí. Nedávno se Kring vyjádřil, proč se nevrací více herců z původního obsazení:

Spousta herců zkrátka neměla čas, protože pracují na něčem jiném. Vždy jsem ale chtěl, aby nový příběh byl navržen tak, aby se vždy mohl někdo objevit. Zároveň ale chci, aby divákům záleželo na nových postavách úplně stejně jako na těch starých.


Tim Kring dále potvrdil, že Noah Bennet bude jedinou postavou z původního obsazení, kdo se objeví ve všech dílech. Jack Coleman byl vůbec prvním hercem, který byl do nových Hrdinů obsazen a hned po prvním telefonátu od Kringa potvrdil svou účast. Mohindera prý máme čekat někdy uprostřed série. Zároveň Kring vzpomínal, jak téměř všichni hlavní herci z Hrdinů byli překvapeni, když byl před pěti lety seriál zrušen.

(Věříte, že Tim Kring obstojí a novými příběhy nás uchvátí? Foto: NBC)

Důležitou roli bude v nové řadě sehrávat teroristický útok v Odesse, podle kterého je pojmenovaná druhá epizoda. Právě kvůli tomuto útoku nemáme v nové řadě čekat Claire, o které se v poslední době hodně mluvilo. Sám Kring se ke Claire a ke čtvrté řadě vyjádřil následovně:

Tenkrát náš seriál zrušili a my jsme museli odvysílat otevřený konec. Po celou dobu okolní svět nevěděl, že existují lidé se schopnostmi, ale to se na konci čtvrté série změnilo, když to Claire všem odhalila. Cítil jsem povinnost, že Hrdinové musí pokračovat, bohužel jsme ale pátou sérii nedostali. Vždy jsem ale věděl, že mám k tématu co říct. Od poslední řady uběhlo pět let a tolik přesně uběhlo i v seriálu. V podstatě nenatáčíme pátou řadu, ale už desátou! Mezitím se totiž stalo tolik příběhů, o které se chci s vámi podělit. A skrze Noaha, který propojuje původní a nový seriál, budu mít tu možnost.

Diskuze /4

Yontalcar

Perfektní! :-) Strašně moc se těším na nové Hrdiny. A ještě o to větší mám radost, že pan Kring potvrdil svými slovy moji domněnku. Že pro něj to není jenom seriál, ale jeho vlastní dítko, kterým dokáže doslova žít. Jako autor víceméně chápu jeho pocity. A jak jsem vždy věřil v návrat Hrdinů, tak i věřím, že nikdo jiný by jejich restart neměl vést než právě mistr Kring. Tenhle comeback, vážení, bude MOŽNÁ velkoepická bomba! Velice nerad bych se mýlil :-)

redaktor
15.8.2015 | 12:19:22
Romix01

Já si to snad budu muset znovu projet od prvního dílu :)

#3 venomancer
15.8.2015 | 14:31:34
venomancer

#2 Romix01: Jo tak to já už su ve 3.sérii, takže mě to vyjde tak akorát :D

15.8.2015 | 17:31:44
Badmaniak

Nevim jak to počítá, ale v tom případě jak to bere, je to serie DEVÁTÁ. :)

9.9.2015 | 13:46:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny