Heroes (Hrdinové) "Zlý" Matt Parkman zasáhne do děje

"Zlý" Matt Parkman zasáhne do děje

"Zlý" Matt Parkman zasáhne do děje

V osmé epizodě se vrátí do světa Heroes Matt Parkman, ale v jaké roli? Sám jeho představitel Greg Grunberg o své úloze trochu mlží a tvrdí, že Matt nebude takový klaďas, jako dřív. Více info a další spoilerové střípky uvnitř článku.


11 1
4.11.2015

V pátek se znovu přihlásí do služby Matt Parkman, poslední ohlášený navrátilec z původních Hrdinů. Tedy pokud nepočítáme Micaha Sanderse, který se ale objevil už v Dark Matters.

Popis osmé epizody s názvem June 13th (Part 2) praví, že Noah Bennet bude mít nečekané setkání s Mattem. Ačkoli trailer pro epizodu nenabízí žádné podrobnosti o tom, jak se jejich cesty zkříží, Grunberg již dříve škádlil tvrzením, že Matt bude trochu odlišný od doby, kdy jsme ho viděli naposledy.


„I am evil“

Jsem zlý, řekl doslova Grunberg o svém charakteru v nedávném rozhovoru. „Nemůžu uvěřit, že dělám věci, které dělám. Natočili jsme epizodu pět let poté a Matt byl bláznivě cool. Matt bude tvrďák, to bezpochyby, dělám věci, které jsem nedělal nikdy předtím.“

Greg Grunberg dále prozradil, že když dostal nabídku vrátit se do seriálu, neváhal ani chvilku.

Jsme tedy zvědaví, zda Greg jen nenapíná fanoušky a v jakém světle se nakonec uvede, poněkud mnohoznačná je ale i následující fotka z osmé epizody, na které Harris míří na Noaha pistolí a Matt ho, zdá se, vyslýchá.

Angela se už nevrátí

Jeden spoilerový střípek lze vyčíst také z následující fotografie. Na ní vidíme starou Angelu Petrelli patrně v roce 2014, někdy v období výbuchu v Odesse. Angela tedy zůstala se svými vnoučaty Malinou a Tommym (Nathanem) v roce 1999 a v současnosti se její pouť životem blíží ke konci.

Foto: NBC

Diskuze /5

hpStoryteller

Tak toto som fakt čitať nemusel :-(

4.11.2015 | 19:47:53
sylek1

Matt, že byl klaďas? Spíš bych ho označil jako totálního idiota. Jak já jsem ho nesnášel, tu jeho nerozhodnost a tupost. A on bude otravovat i v pokračování? No potěš koště. :-(

4.11.2015 | 20:17:03
scottt1

Podla mna bol Matt jeden z najlepsich postav v seriali. Tak isto mal aj najsilnejsiu schopnost so vsetkych.

4.11.2015 | 20:37:04
MartinK

Škoda Angeli, byla to moje jedna z nejoblíbenějších postav :-( ač to byla občas svině, díky svým vizím hýbala zásadně každou řadou a dokázala vždy přežít.

5.11.2015 | 21:03:19
kubula2302

Mat je akorát blbec s dobrou schopnosti.

6.11.2015 | 21:45:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny