How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) Hledání otce je stále v kurzu, jen se ho opět ujme někdo jiný

Hledání otce je stále v kurzu, jen se ho opět ujme někdo jiný

Hledání otce je stále v kurzu, jen se ho opět ujme někdo jiný

O spin-offu HIMYM se za oceánem stále uvažuje, jen cesta k jeho zpracování je mnohem kostrbatější, než jsme čekali.

16 4
14.8.2017

Pojďme si krátce připomenout cestu plánovaného spin-offu, o kterém se mluvilo ještě před koncem HIMYM. Původní autoři seriálu, Carter Bays s Craig Thomas, k sobě přibrali Emily Spivey a pustili se do tvorby seriálu s názvem How I Met Your Dad. Stanice CBS však seriál neobjednala a celý tento projekt upadl k ledu.

V létě 2016 přišla informace, že Carter Bays s Craigem Thomasem spojí síly ještě s Hilary Winston a pustí se do přepsání jejich verze How I Met Your Dad. Z této spolupráce, jak se zdá, nic nevzešlo a už by se dalo čekat, že celý projekt upadne v zapomnění.


Jenomže v prosinci roku 2016 se do celého mumraje vložilo studio 20th Century TV, které chce spin-off za každou cenu, a to i bez Bayse a Thomase, a dokonce i bez CBS. Studio oslovilo Isaaca Aptakera a Elizabeth Berger, aby přímo pro studio napsali komedii How I Met Your Father. Oba souhlasili, ale nejspíš nečekali, že jejich seriál, na kterém zrovna pracují, This Is Us, bude mít takový úspěch.

Díky úspěchu jejich seriálové novinky jim nezbyl vůbec žádný čas, aby se věnovali psaní nového seriálu, a tak se je studio rozhodlo vystřídat. Novou hlavní scenáristkou seriálu je Allison Bennett, jejíž jméno je spojováno například se seriálem You're the Worst. Ta má přijít se scénářem pro pilotní epizodu.

Bližší informace o vznikajícím seriálu zatím nejsou k dispozici, ale dění okolo tohoto seriálu určitě nepřestaneme sledovat.

Diskuze /4

JetPrawn

velká škoda Isaaca a Elizabeth, jsem přesto velmi zvědavý s čím přijdou :D jen zbožné přání, nedělat kopii HIMYM, spin off ano kopii ne :D

15.8.2017 | 15:56:46
TheJacobCZ

Máte tam překlep v druhém odstavci druhý řádek „…pustí se do PŘESPANÍ..“

#3 Lucifrid
15.8.2017 | 18:18:01
Lucifrid

#2 TheJacobCZ: Upraveno :)

webmaster
17.8.2017 | 14:15:40
bSaR

Upřímně, osobně mi seriál, který by převzal štafetu po přátelích a HIMYM hodně chybí. Doufám tedy, že se projekt rozjede a hlavně bude stát za to. Na konceptu „jak jsem poznal“ nicméně netrvám. Jestliže, se však povede dobře zrealizovat, aby z toho nebyla cítit vyloženě matka, nemám nic proti. Hlavně ať to má nápad a zpracování doplněné o silné a sympatické herecké jména.

19.11.2017 | 21:12:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E24: Last Forever: Alternative End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

Reklama

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Reklama

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás