Justice League
84/100 - 38×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill, David Corenswet (Superman), Ben Affleck, Robert Pattinson (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner, Pruitt Taylor Vince (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

Filmy

 • Aquaman a ztracené království

  Aquaman a ztracené království

  Poté, co se mu nepodařilo Aquamana (porazit poprvé, se Black Manta, stále poháněný potřebou pomstít smrt svého otce, nezastaví před ničím, aby Aquamana jednou provždy zničil. Tentokrát je Black Manta hrozivější než kdykoli předtím a vládne mocí bájného černého trojzubce, který uvolňuje prastarou a zlovolnou sílu. Aby ho Aquaman porazil, obrátí se na svého uvězněného bratra Orma, bývalého krále Atlantidy, a uzavře s ním nepravděpodobné spojenectví. Společně musí odložit své rozdíly, aby ochránili své království a zachránili Aquamanovu rodinu i svět před nevratnou zkázou.

  2023
 • Blue Beetle

  Blue Beetle

  Čerstvý absolvent vysoké školy Jaime Reyes se vrací domů pln nadějí do budoucna, aby zjistil, že domov už není takový, jaký jej opustil. Zatímco hledá smysl života, zasáhne osud, když se Jaime nečekaně střetne se starobylou relikvií obdařenou mimozemskou technologií. Když si Skarabeus vybere Jaimeho za svého symbiotického hostitele, je obdařen neuvěřitelným brněním schopným mimořádných a nepředvídatelných schopností, které navždy změní jeho osud, když se stane superhrdinou Blue Beetlem.

  2023
 • Flash

  Flash

  Šarlatový běžec změní minulost a vrhá se do nového dobrodružství v celém multivesmíru. Aby vše napravil, musí se spojit se stárnoucím Batmanem i mocnou Supergirl.

  2023
 • Shazam: Hněv bohů

  Shazam: Hněv bohů

  Tři dcery titána Atlanta vyrážejí na cestu za odplatou a hodlají obnovit Strom života. Pod vedením Čaroděje musí Shazam Family božské řádění zastavit.

  2023
 • Black Adam

  Black Adam

  Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů – a stejně rychle uvězněn – je Black Adam vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti.

  2022
 • DC Liga supermazlíčků

  DC Liga supermazlíčků

  Superpes Krypto musí spojit síly s dalšími zvířecími společníky Ligy spravedlnosti, aby společně porazili zlotřilého Lexe Luthora, který uvěznil jejich páníčky.

  2022
 • Batman

  Batman

  Temný rytíř chrání Gotham druhým rokem a postupně se mu daří potlačovat všechen zločin. Zdánlivě odnikud se ale objevuje Riddler, který zná jeho pravou identitu i hříchy rodiny Wayneů. Gothamem se navíc plíží Catwoman a padouch Penguin. Zvládne Batman s pomocí detektiva Gordona zastavit narůstající kriminalitu?

  2022
 • Sebevražedný oddíl

  Sebevražedný oddíl

  Softreboot původního filmu z roku 2016 sleduje putování dvou Operačních skupin X po fiktivní zemi Colto Maltese i jejich střet s interdimenzi­onální hvězdicí Starro.

  2021
 • Liga spravedlnosti Zacka Snydera

  Liga spravedlnosti Zacka Snydera

  Po Supermanově smrti se k Zemi blíží invazní síla Apokolipsu. Batman a Wonder Woman musí shromáždit největší světové hrdiny a zastavit útok kosmických Nových bohů.

  2021
 • Wonder Woman 1984

  Wonder Woman 1984

  Maxwell Lord získává mocný artefakt a svět se v roce 1984 začíná nezdravě měnit. Dokáže Diana za pomoci Asteriiny zbroje zastavit tohoto mocného zloducha i nečekaného nepřítele v podobě zvířecí Cheetah?

  2020
1

Aktuální film

Aquaman a ztracené království

Režie: James Wan
Scénář: David Leslie Johnson-McGoldrick
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Jason Momoa (Aquaman), Patrick Wilson (Orm), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Dolph Lundgren (Nereus), Nicole Kidman (Atlanna), Temuera Morrison (Thomas Curry), Amber Heard (Mera)

Stopáž: 124 minut

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama