Legacies (Odkaz) S01E01: This is the Part Where You Run

S01E01: This is the Part Where You Run

S01E01: This is the Part Where You Run

Pod dohledem ředitele Salvatorovy školy pro nadané Alaricem Saltzmanem se nová generace nadpřirozených bytostí, jež zahrnuje tribrida Hope Mikaelsonovou, Alaricovy dcery Lizzie a Josie Saltzmanové, energického upíra MGho, nového vlkodlaka Rafaela a záhadného Landona, pokouší dospět, aby navzdory svým nejhorším impulzům byli svými nejlepšími verzemi.

cz sk
25.10.2018
1 124 000
43 minut

Základní info:

Režie: Chris Grismer
Scénář: Julie Plec

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton Greasley), Zach Roerig (Matt Donovan), Demetrius Bridges (Dorian Williams), Lulu Antariksa (Penelope Park),…

Hudba z epizody:

Kvíz k první epizodě

Za co se šel Rafael zpovídat do kostela?

Foto: The CW

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
piperw

Celkem povedený otvírák. TVD byl muj oblibeny seriál, TO jsem nedala ani první serii, takže tento seriál mně mile překvapil. 3* jen proto, že čekám nějakou gradaci, ale celkově jen tak dál. Vypadá to slibně

17.2.2019 | 9:20:15
KevSpa

Není to zas taková hrůza, ale pořád je to holt teen CW.

webmaster, korektor
24.11.2018 | 19:20:48
Jiri007

Dobrý seriál, nesledoval jsem zatím související serialy s Legacies, ale tento seriál je fakt dobrý, nejvíc se mi zamlouvá Hope, protože je vlastně nejmocnější a jsem zvědav na Lizzie, a jsem zvědav na Landona.

redaktor
15.11.2018 | 17:22:38
AmandaClark

Celkom v pohode rozbeh nového seriálu. Páčila sa mi linka okolo Landona a Hope, takisto super záver. Lizzie mi lezie na nervy aj ten MG, či ako sa volá… A chýbala Caroline…

8.11.2018 | 2:19:09
Fifipek

čekal jsem to zlý a k mému překvapení to nebylo vůbec zlý, ALE…Zatím to evidentně táhne Alaric a Hope, obsazení dvojčat dost mimo a zbytek postav taky nějaký… no uvidíme. Jestli se tý vepřový Pleci něco povedlo, tak je to casting na Hope, ta holka je skvělá :)

31.10.2018 | 12:01:34
medojed

Docela překvapení, dal bych 90%, uvidím jak další díly.

31.10.2018 | 8:32:40
Niki Salvatore

Zo začiatku pomalý rozbeh, čakala som aj Caroline :(, najviac sa mi páčila zápletka s Landonom, a ten koniec- som zvedavá na pokračovanie :)

31.10.2018 | 8:32:19
BARBARKA

Lepší, než jsem čekala, ale nemůžu dát 100%, protože i tady zase strkají 4% problémy, a to já nemusím. Tady je normální soustředění upírů, vlkodlaků a čarodějek a to mi přijde dost komplikované. Proboha, to ani ty děti nemůžou být jinak normální. No děti, většinou budou asi nesmrtelní nebo přinejmenším dlouhověcí. Ale budiž, vzhledem k tomu, jak jsem milovala TVD a TO, vytrvám. Zápletka s Landonem je dobrá, jeden je zvědavý, co z toho bude. Ale Alaricovy holky jsou zklamání a Caroline mi tu chybí.

29.10.2018 | 16:19:20
Jana13.13

Ehm, okey… od chvíle, co o tomhle seriálu vím, jsem se do něj, kdo ví jak nehrnula a neměla jsem od něj vůbec žádná očekávání, zvlášť protože Hope je zde hlavní postava a v Originals mi lezla celkem na nervy, ale… ono to je fakt dobrý, vlastně víc, než dobrý… Hope je tady super, Alaric taky a celkově příběh vypadá skvěle. Stejně tak ve mně díl vyvolával nostalgii ohledně Vampire Diaries, za což je velké plus. Jsem hodně zvědavá, jak se to vyvine s Landonem, protože mi přijde super cute a nerada bych, aby to dopadlo nějak špatně, s Hope se k sobě skvěle hodí :) Bez Matta bych se tu asi obešla, to bych radši viděla třeba Caroline vzhledem k tomu, že je mámou dvojčat, ale uvidíme no… zatím se mi to líbí a doufám, že se tahle úroveň bude držet i zbytku série :)

28.10.2018 | 14:22:30
Teatrisa

Na 100% si zatím netroufám, ale neodradilo mě to tak jak jsem čekala. Uvidíme co to přinese. :)

28.10.2018 | 13:11:44

Stav překladu

Epizoda S02E05: Screw Endgame

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav z obou sérií, které jsme připravili.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Freya se nakonec v druhé sérii objeví

Freya se nakonec v druhé sérii objeví

Ačkoliv bylo zprvu oznámeno, že herečka Riley Voelkel nebude mít čas se na druhé sérii podílet, nakonec se to změnilo a její postava Freyi Mikaelsonové se objeví v jedné z epizod. Mimoto známe další vedlejší postavu, jenž se v nové řadě objeví.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás