Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

S03E04: Hold on Tight

S03E04: Hold on Tight

Super oddíl je svolán poté, co Nekromancerovy tahy rozpoutají něco, s čím nikdo nepočítal. Setkání s Ethanem připomene Josie, proč nedokáže věřit své magii.

sk
11.2.2021
630 000
42 minut

Základní info:

Režie: Jeffrey Hunt
Scénář: Brett Matthews

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Leo Howard (Ethan), Ben Geurens (Nekromancer), Olivia Liang (Alyssa Chang), Bianca Kajlich (šerifka Mac), Babak Tafti (Sfinga), Mark Speno (ředitel),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Landon donesl Hope do postele palačinky a pak jak se museli vydat na zachranu sousedni školy ale bylo dobre jak dokazal přesvědčit Malivora aby ho nezabil a to potom jak si s Necromancerem poradili tak nemělo chybu jak se pak s Hope spolu vyspali a pak zničehonic se rozpadl jsem zvědav co s nim bude, jinak jsem zvědav na Alarica a šerifku když ji ted nevymazal pamět a je mi lito Lizzie že na ni MG nepočkal a jsem zvědav jak to Josie pujde na normalni škole jak dlouho tam vydrži.

redaktor
17.9.2021 | 18:38:20
azazel

dil byl celkem nuda. snad se Landon nevrati,nemam ho rada,je mi strasne protivny.

23.2.2021 | 10:20:57
mishska

Za mě parádní díl, a ten konec?! Co bude s Landonem? :o

16.2.2021 | 11:42:14
lucifer222

Nuda.

15.2.2021 | 20:54:20
mima33

To bolo čo? Celý diel som strávila tým, že som odpočítavala sekundy do konca. Toto proste nie. Celé zle.

15.2.2021 | 14:49:11
Reneczek

hrozné

13.2.2021 | 12:31:10
Maggot_8

Tak tohle byl za mě nejhorší díl. Na to že to měl být závěr druhé série, tak to byla pěkná nuda a akce žádná. Těžko se to dokoukávalo. Scénáristi musí mít najeto slušným matrošem, když zvládnou vytvořit něco takového. :D

13.2.2021 | 10:54:09

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama