Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Claire Littleton

Claire Littleton

Těhotná žena, která má blízko k Charliemu.

Sezóny 5
2004 - 2010

Známá fakta

Vyrůstala jen s matkou, svého otce, Christiana Shepharda (Jackova otce) poznala až v okamžiku, kdy společně s matkou nabouraly a její matka upadla do kómatu. Pracovala jako číšnice, když poznala mladíka Thomase, se kterým brzy otěhotněla. Thomas se s ní ale rozešel, problémy svobodného rodiče chtěla vyřešit tím, že dá své dítě k adopci. Věštec ji ovšem varoval, že ho nesmí dát jen tak někomu a doporučil jí pár v Los Angeles.

Na ostrově

Pád letadla přežila Claire i její nenarozené dítě v pořádku, větší trauma jí způsobil Ethanův únos. Poté, co na ní Ethan a další Druzí prováděli jisté lékařské zákroky, jí Alex pomohla utéct, ovšem na tento zážitek si Claire příliš nepamatuje. Porodila, až když se vrátila k ostatním, svému synovi dala jméno Aaron.

Pojí ji velké přátelství s Charliem, které prochází různými obdobími, podle toho, zda Charlie má či nemá problémy s drogami. Aktivně se také zapojuje do běhu na pláži, třeba plánem na záchranu. Při rozdělení na tábory se přidala k Lockeovi. Během útoku lidí z lodi na Lockeův tábor přežije výbuch, ale když putuje džunglí zpět na pláž, ztratí se a objevuje se až za podezřelých okolností v Jacobově chatrči. Sama na ostrově žije tři roky. Podle Druhých je nakažena „infekcí temnoty“. Přidává se k falešnému Lockeovi.

(Fakt, že Claire je Jackovou sestrou, byl odhalen až později. Foto: ABC)

Budoucnost

Kate bude v budoucnosti vychovávat jejího syna Aarona. Claire ve snu varuje Kate, aby nebrala Aarona zpět na ostrov. V alternativní linii cestovala Claire do Los Angeles, aby dala k adopci své dítě, což ale nakonec nevyjde. Claire se i díky podpoře Kate rozhodne si dítě nechat. V nemocnici ji ošetřuje Ethan.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Roztomilé, vždy nežná a milá a vskutku prekrásna Claire. Veľmi som si ju obľúbil, za mňa najkrajšia postava seriálu. S Charliem jej to naozaj pristalo. A keď sa zbláznila a stala sa šialenou, tiež si ma ihneď získala. Bola skutočne badass.

12.10.2020 | 21:51:53
vaclavhajzer

Toto čudo ktore akurat vyuzilo Charlieho kym vrhlo je absolutne nezaujimave a mohlo zaujat len 10 rocne deti typu Pepe891 ktore tu davaju 100% aj piesku na plazi…

9.8.2020 | 21:50:45
Pepe891

Bývala to moja 2 najobľubenejšia ženská postava ale to len po 3 sériu,po tom už za moc nestála.

21.5.2013 | 15:01:36

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama