Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Jin-Soo Kwon

Jin-Soo Kwon

Žárlivý manžel Sun.

Sezóny 6
2004 - 2010

Známá fakta

Jin se narodil v rodině chudého rybáře, jeho matka byla prostitutka. Dlouho pracoval na podřadných pozicích. Když poznal Sun, okamžitě se zamiloval a dokázal získat její srdce a souhlas jejího otce, přestože nebyl finančně zajištěný. Otec Sun mu nabídl místo u něj, brzy po svatbě se ale Sun dozvěděla o jeho chudých kořenech a mlčení po vydírání ze strany Jinovy matky musela Sun zaplatit penězi a smířením se, že Jina začne její otec využívat i pro své špinavé obchody. Tím se ovšem Jin pro Sun stával čím dál tím méně snesitelný. Pozdní návraty domů, neschopnost počít potomka (je neplodný) a žárlivé scény vyprovokovaly v jeho ženě plán na útěk od něj. Ten se měl realizovat během jeho obchodní cesty.

Na ostrově

Na rozdíl od Sun nerozumí Jin anglicky. Jin se o plánu své ženy a o její schopnosti rozumět anglicky dozvěděl až na ostrově, což vyvolalo velkou hádku a jeden čas žili odděleně. Jin se kvůli tomu také přihlásil na stavbu voru, chtěl od své ženy pryč. Po vyplutí, napadení Druhými, ztroskotání a opětovnému navrácení zpět do tábora se Jin se Sun usmíří a zdá se, že Sun je nově těhotná. Otcem je podle všeho Jin. Už se tedy dál žárlivě nehádají, ale opět spolu často pro všechny rybaří.

Jin patřil ke skupině, která číhala na Druhé na pláži. Po rozdělení se přidává k Jackovi, učí se anglicky, ale musí skousnout nepříjemnou pravdu, když se dozví o poměru Sun a Jaea Leeho. Patří mezi první lidi převezené z ostrova na loď. Když je objevena na lodi bomba, pomáhá s deaktivací. Po výbuchu lodi byl odhozen tlakovou vlnou a v bezvědomí se plavil na troskách. Cestoval přitom pravděpodobně časem spolu s ostrovem. Při jednom přesunu jej zachrání člun s mladou Rousseau a jejími kolegy.

(Jin si zpočátku nemohl s nikým promluvit. Foto: ABC)

Spolu s francouzskými vědci se stane terčem útoku monstra, zachrání se však a po dalším časovém přesunu se shledává se Sawyerem a ostatními. Než Locke opustí ostrov, žádá jej Jin, ať nevodí Sun zpátky. Když časové posuny skončí, dostává se s ostatními „cestujícími časem“ do vesnice Dharmy a později tam začne působit jako člen ochranky. Po třech letech je to on, kdo nachází ztroskotané a v čase posunutého Jacka, Kate a Hurleyho.

Po návratu do současnosti odchází Jin s Jackem a spol. do Chrámu, pak ale odchází hledat Sun. Zajme ho pološílená a údajnou „infekcí zla“ nakažená Claire, Jin si ale získá její důvěru a dívka mu nic neudělá. S ní se přidává k falešnému Lockeovi.

Budoucnost

Sun ho v budoucnosti oplakává, po narození jejich dcery vidíme jeho hrob, kde je datum smrti den havárie letu 815 na ostrově. Jin však je naživu. V alternativní realitě vidíme Jina a Sun na letišti v Los Angeles. Po přistání letu 815 je Jin zadržen letištním personálem a pravděpodobně je podezřelý z pašování.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sokar

Jeden z mala, ktory sympatiami rastol. Spociatku vyzeral ako ziarlivy samotar, ale potom skvelo zapadol do kolektivu a do deja. Skvely progres postavy

21.4.2021 | 20:31:54
Milano33

Skvelý.

12.10.2020 | 21:53:38
Pepe891

Zo začiatku som ho veľmi nemusel ale počas seriálu sa zmenil a ja som si naňho zvykol.

21.5.2013 | 15:47:58
Pepe II Dragon

Zo začiatku som ho vyslovene neznášal ale postupne sa s neho stal riadni pohoďák.Inač platí to čo aj pri jeho žene.

1.3.2012 | 0:08:09

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama