S01E12: My Other Left Foot

S01E12: My Other Left Foot

Tým NCIS je přivolán k odříznuté noze nalezené v odpadkovém koši, na které je tetování mariňáka. Případ je přivede do malého městečka, kde se rozjíždí vražedný plán.

cz sk
3.2.2004
12 310 000
45 minut

Základní info:

Režie: Jeff Woolnough
Scénář: Jack Bernstein
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sasha Alexander (Kate Toddová), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby Sciutová), David McCallum (Ducky Mallard), Stacy Haiduk (Melissa Dornová), Bonnie Bartlett (dr. Sylvia Chalmersová), Terry Rhoads (kapitán Brent Peters), Dean Norris (střelecký seržant Vestman), Tony Pasqualini (Stanley Borden), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama