NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Paula Cassidyová

Paula Cassidyová

Paula Cassidyová

Dohlížející zvláštní agentka a kriminální profilovačka pro NCIS

Sezóny 4
2003 - 2007

Dohlížející zvláštní agentka Paula Cassidyová je kriminální profilovač pro NCIS, která se poprvé objevila v osmém díle Minimum Security. Jako expertka na teroristy ze Středního východu pracovala jako vyslýchající v Guantanamském zálivu. V prvním díle byla pro Gibbse podezřelou, protože mrtvý měl dopisy obsahující její jméno.

Začala chodit s DiNozzem, ale rozešli se na konci dílu Heart Break, protože se jí neozýval. Po Katině smrti se přidala k Gibbsově týmu během dílu Mind Games a pomáhala s případem sériového vraha.


Poté co se stala velitelem týmu a byla přiřazena do Pentagonu, byl její tým zabit během vyšetřování podezřelého teroristy. Přidala se proto ke Gibbsově týmu, aby zjistila, kdo narafičil hovor a poslal její tým do záhrobí. Měla nepřátelský vztah k Zivě Davidové – komolila její jméno, aby jí naštvala. Později bylo odhaleno, že si to nechala Ziva líbit, aby Cassidyová měla šanci vypustit svůj hněv ze ztráty týmu.

Poté co na ni byly nachystány bomby, se Cassidyová začala psychologicky hroutit a začala se u ní projevovat vina přeživšího. Věřila, že to ona je zodpovědná za to, že její tým padl do pasti. Později se obětovala, aby zastavila sebevražedného atentátníka s bombou, čímž zachránila Gibbse, DiNozza, Zivu a tři muslimské kleriky, kteří podepisovali fatwās k zajištění míru na Středním východě. Její smrt zanechala Tonyho rozpolceného a konečně ho donutila vyjevit své city Jeanne.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E11: Gut Punch

cz66%
Odhadované dokončení dnes 22:00
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás