Paula Cassidyová

Paula Cassidyová

Dohlížející zvláštní agentka a kriminální profilovačka pro NCIS.

Sezóny 4
2003 - 2007

Dohlížející zvláštní agentka Paula Cassidyová je kriminální profilovač pro NCIS, která se poprvé objevila v osmém díle Minimum Security. Jako expertka na teroristy ze Středního východu pracovala jako vyslýchající v Guantanamském zálivu. V prvním díle byla pro Gibbse podezřelou, protože mrtvý měl dopisy obsahující její jméno.

Začala chodit s DiNozzem, ale rozešli se na konci dílu Heart Break, protože se jí neozýval. Po Katině smrti se přidala k Gibbsově týmu během dílu Mind Games a pomáhala s případem sériového vraha.

Poté co se stala velitelem týmu a byla přiřazena do Pentagonu, byl její tým zabit během vyšetřování podezřelého teroristy. Přidala se proto ke Gibbsově týmu, aby zjistila, kdo narafičil hovor a poslal její tým do záhrobí. Měla nepřátelský vztah k Zivě Davidové – komolila její jméno, aby jí naštvala. Později bylo odhaleno, že si to nechala Ziva líbit, aby Cassidyová měla šanci vypustit svůj hněv ze ztráty týmu.

Poté co na ni byly nachystány bomby, se Cassidyová začala psychologicky hroutit a začala se u ní projevovat vina přeživšího. Věřila, že to ona je zodpovědná za to, že její tým padl do pasti. Později se obětovala, aby zastavila sebevražedného atentátníka s bombou, čímž zachránila Gibbse, DiNozza, Zivu a tři muslimské kleriky, kteří podepisovali fatwās k zajištění míru na Středním východě. Její smrt zanechala Tonyho rozpolceného a konečně ho donutila vyjevit své city Jeanne.

Objevila se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama