Once Upon a Time (Bylo, nebylo) S07E02: A Pirate's Life

S07E02: A Pirate's Life

S07E02: A Pirate's Life

Henry povolá na pomoc svou rodinu ze Storybrooku a společně se vydají hledat Popelku. Hook je však konfrontován nečekaným nepřítelem, který ohrozí úspěch jejich mise. V Hyperion Heights hledá Jacinda způsob, jak se vidět s Lucy, a získá nevítanou pomoc od Henryho. A Victoria Belfrey žádá Golda a Weavera o laskavost, aby se zbavila Henryho.

cz sk
13.10.2017
2 740 000
42 minut

Základní info:

Režie: Tara Nicole Weyr
Scénář: Jane Espenson & Jerome Schwart
Hrají: Lana Parrilla (Regina / Roni), Robert Carlyle (Rampelník), Colin O'Donoghue (Hook / Rogers), Andrew J. West (starší Henry Mills), Gabrielle Anwar (Lady Tremaine/Victoria Belfrey), Dania Ramirez (Popelka/Jacinda), Alison Fernandez (Lucy), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared S. Gilmore (mladší Henry Mills), Mekia Cox (Tiana/Sabine), Adelaide Kane (Drizella/Ivy), Trevor Roberts (Remy), …

Jak dobře si pamatujete epizodu A Pirate's Life?

Kolik stráží pronásledovalo s lady Tremaine Henryho?

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Dobrý, ale kde se tam vzala Emma? Rampelník haj*l jako vždy :D

10.12.2019 | 22:25:10
jeanette93

Byla jsem ráda za Emmu

26.5.2018 | 13:16:14
SaDiablo

Dobrej team up, tahle epizoda mi vyjasnila, co jsem předtím nechápala. Akorát Jacinda, nebo jak se jmenuje, mi není moc sympatická… Rumple mi tam zatím prostě jako detektiv nesedí vůbec. A v té knize, která je na rozdíl od „naší“ knihy příštupná všem ve městě, je Emma, ale nikdo další? Vždyť by se přeci poznali, tohle nedává smysl. Vidět Emmu a CS stačilo; Hook se bude snažit najít dceru, Henry bude bojovat s macechou, ale u Reginy a Rumpla zatím nevíme, ale doufám, že pro ně dostaneme dobrý příběh, protože koneckonců kvůli nim se na to pořád dívám.

16.11.2017 | 15:48:11
pikaia

Za Hooka a detektiva Rampla

29.10.2017 | 11:18:29
Nienna Tears

Bála jsem se toho, ale vypadá to, že to bude fajn. Jsem ráda za to, jak to vyřešili s Hookem a moc se těším jak to bude pokračovat, i přesto, je mi trochu líto, že už tam Emma nebude. Moc se mi líbily scény s druhým Hookem. Jediné, co mě trochu mrzí jsou některé nejasnosti, jako např. jak se Emma dostala za Henrym, Hookem a Reginou, kde berou kouzelné fazole… ale to jsou drobnosti :)

21.10.2017 | 16:00:52
EmmaSwanJones

Epizoda byla nádherná <3 jako fanoušek CS jsem ráda, že žijí happily ever after, ovšem mi budou chybět. Zajímalo by mě jaký byl původní scénář, kdyby Jen pokračovala. Ale na to, že to byla poslední epka Jen, moc se tam neobjevila. To, že je těhotná jsem věděla a přála si to už od jejich meetu <3 Zaporák zatím nic moc, Rumple taky ne. Killian2 mě překvapil a jsem hodně zvědavá na jeho dceru. Myslím, že to taky bude Rapunzel, ale kdo ví? Třeba na to ukazují schválně. No to už je asi všechno. Jako u 1. Dílu mě nový herci štvou (až na Rose a Adelaide). Asi už mě to moc bavit nebude, ale dám tomu hope.

19.10.2017 | 19:34:39
LIPLIK

Lepší než 1. díl

19.10.2017 | 9:24:21
Sookie95

Mne sa to páčilo. Ten zvrat s Hookom bol dobrý a bola som rada, že sa Captain Swan objavili, aj keď len na chvíľku. Rumple je nudný, nepasuje mi do celého deja. Neviem prečo, ale ten druhý Hook by mi pasoval k Regine, neviem prečo, len mi to tak včera prebehlo mysľou. :-D

18.10.2017 | 20:14:25
Venda5N

Líbí se mi to čím dál víc. Hook 2 je super a Ema byla skvělá, krásná a šťastná (y) Jacinda mi ale stále leze na nervy a nevím proč si všichni myslí,že je Hookova dcera Locika… ??????

17.10.2017 | 20:02:12
Pandora Rosalez

Řešení s Hookem mě dost překvapilo. :D Vlastně se zavděčili všem… A i když CS miluju a budou mi chybět, jsem zvědavá i na příběh druhého Hooka. :) A souhlasím s KaraSnowAllen – ta lovestory Henry a Popelka… je to takové dost na sílu. V prvním díle to bylo fajn, ale v tom druhém se mi už moc nelíbili… a jsem zvědavá, jak se tam dostal Gold a co se stalo s Bell a jejich synem…

16.10.2017 | 18:57:52
1

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás