Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S05E05: Contingency

S05E05: Contingency

T-Bag kontaktuje Sáru a řekne jí o možné identitě Poseidona. Ta okamžitě reaguje a zavádí patřičné opatření. Lincoln má konečně možnost si popovídat s Michaelem, ale jelikož je jim v patách Islámský stát, příliš se nedozví. C-Note a Šíba se dostávají na letiště v Jemenu.

sk
2.5.2017
2 350 000
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tween3r

Musím říct, že 5. série si zatím vede parádně:) Je tam akce, napětí i emoce, všechno to do sebe krásně zapadá a funguje. Zajímá mě, jak to nakonec dopadne, protože mám ještě spooustu otázek:D Taky by mě třeba zajímalo, jak vypadal příchod Michaela do věznice ‚Ogygia‘, třeba jako jsme viděli ve třetí sérii u SONY. Taky bych rád viděl počáteční kontakt mezi všemi vězni v jedné cele, kde Michael ty 4 roky přebýval a kde plánoval útěk, protože mám rád seznamování a u Michaela obzvláště:D Očekával jsem tak nějaké flashbacky, které jsme však neviděli, tak doufám, že je uvidíme třeba na konci série, kde se, předpokládám, Michael uvidí se Sárou. Okamžitě si pouštím další díl, protože jsem napnutý jak trenky a chci sakra vědět, jak to nakonec dopadne!:) Jednoznačně za tuhle epizodu 100%.

25.8.2018 | 17:49:51
arthurcz

Bohužel stále sestupná kvalita, zápletky jsou víc a víc nereálnější a tím pádem hloupější a hloupější. Ta banda nevěřících americkejch psů by tam nepřežila ani půl hodiny, spíš to působí jako klasická propaganda na objednávku.

15.7.2018 | 12:31:43
Ouninka

Skvělý, prostě TOP seriál, moje srdcovka…doufám, že bude pokračovat další sérií !!!

14.5.2017 | 17:57:31
Spiker

Tak jsem si to šetřil, žádnej díl mě nedokázal úplně pohltil, ale teď už ten plnej počet dám. Snad nás ještě čekají nějaká překvapení v podobě známých postav a tempo nepoleví. Nová řada má poměrně dobře nakročeno, ale uvidíme jak to s tim Islámským státem vyjde, ze začátku mi to moc jako rozumný krok nepřišlo pro děj, ale uvidíme.

9.5.2017 | 4:14:50
Rustin_Cohle

To som jediný, ktorému sa táto epizóda nepáči a ktorý si myslí, že Prison Break začal mať od prvej epizódy klesajúcu trend v rámci kvality? Od hereckých výkonov ústrednej dvojice, až po hlúpe a nereálne zápletky, ktoré majú scenáristicky neskutočne zlé rozuzlenie cez neatraktívne prostredie a zle napísané postavy, hlavne radikalisty IS až po akési nadľudské schopnosti hlavných postáv.

8.5.2017 | 13:52:06
Renat29

Super díl. Konec se dal v průběhu dílu trochu předpokládat, ale to ničemu nevadí. Hlavní je, že má všechno logiku a spád. jen je škoda, že se to přehouplo do druhé poslední půlky :-/

5.5.2017 | 22:47:14
tunky

Naprosto špičková epizoda, We are the Champions tomu dodává tu správnou štávu, jen mi chybí Sucre :/

5.5.2017 | 16:15:04
Barbara94

Jacob to má jasný :D tomu jeho vysvětlení rozhodně nevěřím :D …už aby byla nějaká scéna Sara+Michael <3 :)

5.5.2017 | 15:57:34
Jason13

„You can take the man out of the streets, but you can't take the streets out of the man!“ C-Note

5.5.2017 | 15:56:13
Luke80

Po pátem dílu shledávám tento seriál více než koukatelným :-)

5.5.2017 | 15:33:36
1

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama