Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Ja

Ja

Korejeský feťák, který je posedlý skupinou Queen.

Sezóny 1
2017 - 2017

5. řada

Ja je dalším vězňem v jemenském vězení Ogygia. Má celu společně s Michaelem Scofieldem, kterého má za teroristu Kaniela Outise. Ja je posedlým fanouškem skupiny Queen, dokonce zaplatil i za popel Freddieho Mercuryho, kterého naprosto zbožňuje. Jaovi se také podařilo do věznice propašovat mobilní telefon. Nikdo ovšem neví jak.

Michael slíbí Jaovi, že ho dostane z vězení, pokud bude mít neomezený přístup k jeho telefonu a také k platební kartě. Díky tomu Michael tajně kontaktuje Sáru a svého syna. Když se celá situace ve vězení vyhrotí, Michael se pokusí utéct. Je ale chycen společně s Whipem a Jaem dozorci a následně jsou všichni odvedeni na samotku.

I odtud si ovšem dokážou díky pomoci Abu Ramala vybojovat cestu ven. Následně proběhne vzpoura ve vězení, které využije Michael, který se dokáže dostat se svou skupinou za hradby vězení. Ja je i následně cenným přírustkem skupiny. Když má Michael v patách radikály z Islámského státu, Ja se dokáže o ně postarat. Podle Micheala Ja sehraje v roli útěku ještě velkou roli.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jannik

Hustý blázínek :) Pošuk, ale chvílema to opravdu zabíjel :D

11.7.2017 | 10:35:11
Kothy

podivin…

9.5.2017 | 18:04:35
tom99

Docela dost zábavná postava. Získal si mě :-)

webmaster, grafik
4.5.2017 | 16:39:37

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama