Prison Break (Útěk z vězení) Ja

Ja

Ja

Korejeský feťák, který je posedlý skupinou Queen.

Sezóny 1
2017 - 2017


5. řada

Ja je dalším vězňem v jemenském vězení Ogygia. Má celu společně s Michaelem Scofieldem, kterého má za teroristu Kaniela Outise. Ja je posedlým fanouškem skupiny Queen, dokonce zaplatil i za popel Freddieho Mercuryho, kterého naprosto zbožňuje. Jaovi se také podařilo do věznice propašovat mobilní telefon. Nikdo ovšem neví jak.

Michael slíbí Jaovi, že ho dostane z vězení, pokud bude mít neomezený přístup k jeho telefonu a také k platební kartě. Díky tomu Michael tajně kontaktuje Sáru a svého syna. Když se celá situace ve vězení vyhrotí, Michael se pokusí utéct. Je ale chycen společně s Whipem a Jaem dozorci a následně jsou všichni odvedeni na samotku.


I odtud si ovšem dokážou díky pomoci Abu Ramala vybojovat cestu ven. Následně proběhne vzpoura ve vězení, které využije Michael, který se dokáže dostat se svou skupinou za hradby vězení. Ja je i následně cenným přírustkem skupiny. Když má Michael v patách radikály z Islámského státu, Ja se dokáže o ně postarat. Podle Micheala Ja sehraje v roli útěku ještě velkou roli.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jannik

Hustý blázínek :) Pošuk, ale chvílema to opravdu zabíjel :D

11.7.2017 | 10:35:11
Kothy

podivin…

9.5.2017 | 18:04:35
tom99

Docela dost zábavná postava. Získal si mě :-)

webmaster, grafik
4.5.2017 | 16:39:37

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie