Riverdale
84/100 - 152×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton, Ross Butler (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

Epizody - Sezóna 7

 • S07E01: Chapter One Hundred and Eighteen: Don't Worry, Darling

  S07E01: Chapter One Hundred and Eighteen: Don't Worry, Darling

  Poté, co se pokusili zastavit Baileyovu kometu, se parta ocitá v jednodušší době, a to v Riverdale roku 1955. Zatímco se Archie snaží zapůsobit na novou dívku Veronicu, holywoodskou hvězdičku, která zrovna nastoupila na Riverdaleskou střední, Cheryl v ní vidí hrozbu a zosnuje plán na její zlikvidování. Toni, Tabitha a Betty se postaví řediteli Featherheadovi, jelikož zmařil jejich snahy o sepsání článku o vraždě Emmetta Tilla. Jughead se pokouší partu přesvědčit, že jsou z budoucnosti.

  29.3.2023
  42 minut
 • S07E02: Chapter One Hundred and Nineteen: Skip, Hop, and Thump!

  S07E02: Chapter One Hundred and Nineteen: Skip, Hop, and Thump!

  Středoškolská tancovačka je za rohem a Archie hodlá pozvat na ples Veronicu. Betty je zmatená, když se zdá, že Kevin nejeví zájem o to posunout jejich vztah na novou úroveň. Jughead se zaměřuje na komiksy a Toni se snaží přemluvit Cheryl, aby dovolila Fangsovi vystupovat na tancovačce.

  5.4.2023
  42 minut
 • S07E03: Chapter One Hundred and Twenty: Sex Education

  S07E03: Chapter One Hundred and Twenty: Sex Education

  Když jsou po hodině sexuální výchovy všichni zmatenější než kdy dřív, rozhodne se Veronica uspořádat v Pembrooku muchlovací párty. Jughead pomáhá Ethel dostat se z problémů, nicméně sám si při tom zavaří.

  12.4.2023
  42 minut
 • S07E04: Chapter One Hundred and Twenty-One: Love & Marriage

  S07E04: Chapter One Hundred and Twenty-One: Love & Marriage

  Po získání pomoci od Archieho se Cherylin plán na ošálení její rodiny vymyká kontrole. Když se Jughead ocitá v potížích, obrací se o pomoc na Veronicu. Betty dává Kevinovi ultimátum.

  19.4.2023
  42 minut
 • S07E05: Chapter One Hundred and Twenty-Two: Tales in a Jugular Vein

  S07E05: Chapter One Hundred and Twenty-Two: Tales in a Jugular Vein

  Ředitel Featherhead se zaměřuje na negativní vliv komiksů na děti, a to zrovna v době, kdy má Jughead za úkol od Pep Comics napsat čtyři příběhy do nového vydání.

  26.4.2023
  40 minut
 • S07E06: Chapter One Hundred and Twenty-Three: Peep Show

  S07E06: Chapter One Hundred and Twenty-Three: Peep Show

  Kvůli Archieho nedávným činům Mary neví, co si s ním počít a obrátí se na strejdu Franka, aby jej trochu usměrnil. Betty žádá Veronicu o pomoc s pochopením své sexuality. Jughead zasáhne, když zjistí, že se v Pep Comics provozuje plagiátorství, a jedna z roztleskávaček si všimne narůstající přitažlivosti mezi Cheryl a Toni.

  3.5.2023
  42 minut
 • S07E07: Chapter One Hundred and Twenty-Four: Dirty Dancing

  S07E07: Chapter One Hundred and Twenty-Four: Dirty Dancing

  Z obavy, že Betty kráčí po špatné cestě, ji Alice přinutí, aby začala po škole chodit do taneční šou American Grandstand. Tom donutí Kevina, aby se připojil k středoškolskému basketbalovému týmu, a Veronicu její rodiče odříznou od přísunu peněz.

  10.5.2023
  42 minut
 • S07E08: Chapter One Hundred and Twenty-Five: Hoop Dreams

  S07E08: Chapter One Hundred and Twenty-Five: Hoop Dreams

  Aby odkaz středoškolského basketbalu pokračoval, Frank a Archie přiberou do týmu nového hráče – tichého farmářského kluka jménem Reggie Mantle. Tabithin návrat do školy inspiruje Toni k zahájení literární společnosti pro černošské studenty. Alice přiměje Betty, aby se přidala k roztleskávačkám a Kevin začíná s novou prací v Babyloniu.

  17.5.2023
  43 minut
 • S07E09: Chapter One Hundred and Twenty-Six: Betty & Veronica Double Digest

  S07E09: Chapter One Hundred and Twenty-Six: Betty & Veronica Double Digest

  Po vymyšlení plánu, jak v Babyloniu vydělat více peněz, je Veronica překvapená, když zjistí, že se ji nejspíš někdo snaží sabotovat. Po sezeních s doktorem Werthersem začíná Betty zpochybňovat jeho pohnutky.

  24.5.2023
  42 minut
 • S07E10: Chapter One Hundred and Twenty-Seven: American Graffiti

  S07E10: Chapter One Hundred and Twenty-Seven: American Graffiti

  Jughead a Tabitha spolu prošetřují záhadu týkající se Brada Rayberryho. Cheryl požádá Toni, jestli by se mohla připojit ke knižní skupině, kam chodí ona a další černošští studenti. Betty a Veronica pozvou Archieho a Reggieho na dvojité rande a Fangs se připravuje na své první velké vystoupení.

  31.5.2023
  42 minut
 • S07E11: Chapter One Hundred and Twenty-Eight: Halloween II

  S07E11: Chapter One Hundred and Twenty-Eight: Halloween II

  Veronica se rozhodne uspořádat duchařské vystoupení, když se dozví, že se v Riverdale neslaví Halloween tak, jak byla zvyklá v L. A. Betty se snaží vytěžit maximum z večera s Archiem a Reggiem a Jughead objevuje něco zásadního o záhadě, která v Riverdale vyvolává rozruch.

  7.6.2023
  42 minut
 • S07E12: Chapter One Hundred and Twenty-Nine: After the Fall

  S07E12: Chapter One Hundred and Twenty-Nine: After the Fall

  Archie a Reggie se spoléhají jeden na druhého, když se připravují na svůj velký basketbalový zápas proti Stonewallské přípravce. Betty a Veronica se mezitím vypořádávají s neutuchajícími problémy se svými rodiči a rozhodnou se uspořádat pyžamovou párty s Kevinem a Clayem.

  21.6.2023
  42 minut
 • S07E13: Chapter One Hundred and Thirty: The Crucible

  S07E13: Chapter One Hundred and Thirty: The Crucible

  Když se Archie a ostatní dozví, že je paní Thorntonová obviněna z komunismu, nastává panika. Clifford Blossom nutí Cheryl k tomu, aby prozradila, kteří studenti na škole jsou homosexuálové, jinak riskuje, že přijde o vedení Vixenek. Veronica je podezřívavá, když do města překvapivě dorazí její otec Hiram, a Jughead přichází s plánem, jak obejít bojkot komiksů.

  28.6.2023
  42 minut
 • S07E14: Chapter One Hundred and Thirty-One: Archie the Musical!

  S07E14: Chapter One Hundred and Thirty-One: Archie the Musical!

  Když ředitel Featherhead odsouhlasí Kevinův původní muzikál, který napsal společně s Clayem, Kevin zjišťuje, že ostatní do toho nemusí být tak zapálení, jak doufal. Zkoušky muzikálu pobízí Archieho k zamyšlení, co od života chce, zatímco Betty a Veronica se postaví čelem tomu, co se mezi nimi děje.

  5.7.2023
  42 minut
 • S07E15: Chapter One Hundred and Thirty-Two: Miss Teen Riverdale

  S07E15: Chapter One Hundred and Thirty-Two: Miss Teen Riverdale

  Přišel čas na každoroční soutěž Miss Teen Riverdale a Betty, Veronica, Cheryl a Toni mají každá svůj důvod, proč se jí účastní. Nicméně když Alice neumožní Ethel se soutěže také účastnit, dívky se spojí, aby pro ni zajistily šanci zabojovat.

  19.7.2023
  42 minut
 • S07E16: Chapter One Hundred and Thirty-Three: Stag

  S07E16: Chapter One Hundred and Thirty-Three: Stag

  Veronica připravuje promítání v Babyloniu, když se Julianovi dostane do rukou porno film a pozve Archieho, Reggieho a další kluky ke sledování. Betty se nečekaně shledává s Polly a dozvídá se o sestřiném novém životě v New Yorku. Jughead se pouští do boje s Dr. Werthersem kvůli jeho odsuzování vůči komiksům.

  26.7.2023
  42 minut
 • S07E17: Chapter One Hundred and Thirty-Four: A Different Kind of Cat

  S07E17: Chapter One Hundred and Thirty-Four: A Different Kind of Cat

  Betty požádá Cheryl a Toni o pomoc, když se rozhodne, že publikuje svou vlastní knihu. Veronica, Kevin a Clay hostí hollywoodskou filmovou hvězdu Josie McCoyovou, která do města přijela, aby uvedla svůj nejnovější film. Archie se pokouší povznést svou poezii na další úroveň, ale nevyvíjí se to tak, jak plánoval.

  2.8.2023
  42 minut
 • S07E18: Chapter One Hundred and Thirty-Five: For A Better Tommorow!

  S07E18: Chapter One Hundred and Thirty-Five: For A Better Tommorow!

  Zatímco se parta připojuje k paranoie, kterou vyvolává Studená válka, nová riverdaleská záhada nutí Jugheada k podezření, že může souviset se sérií podezřelých vražd ve městě. Archie přehodnocuje svou budoucnost, když mu strejda Frank dává kvůli jeho psaní poezie pořádně zabrat. S Betty otřásá šokující objev týkající se její rodiny.

  9.8.2023
  41 minut
 • S07E19: Chapter One Hundred and Thirty-Six: The Golden Age of Television

  S07E19: Chapter One Hundred and Thirty-Six: The Golden Age of Television

  Zatímco na povrch začnou prosakovat dávná tajemství města, Jughead a ostatní musejí učinit obtížné rozhodnutí, které navždy změní život každého z nich.

  16.8.2023
  42 minut
 • S07E20: Chapter One Hundred and Thirty-Seven: Goodbye, Riverdale

  S07E20: Chapter One Hundred and Thirty-Seven: Goodbye, Riverdale

  Zpátky v současnosti a se steskem po svém starém životě v Riverdale se osmdesátišestiletá Betty obrací na speciálního přítele, aby jí pomohl prožít její poslední den na střední škole s jejími kamarády a s navrácenými vzpomínkami.

  23.8.2023
  50 minut

Stav titulků

Epizoda S07E20: Chapter One Hundred and Thirty-Seven: Goodbye, Riverdale

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama