Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S01E13: Recovering the Satellites

S01E13: Recovering the Satellites

S01E13: Recovering the Satellites

Max a Michael se nachází ve slepé uličce ohledně toho, jak se vypořádat se čtvrtým mimozemšťanem. Liz je na nebezpečné schůzce s nečekaným návštěvníkem a Kyle si neví rady poté, co odhalí temné tajemství o smrti svého otce. Michael musí učinit obtížné rozhodnutí o své budoucnosti.

cz sk
23.4.2019
1 027 000
43 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Hezky! Remaster původní písně Here With Me od Daniela Blakea ten nepovedený závěr nijak nenapravila… Fakt ne… Spálená a rozpitvaná Rosa je zpět po 10-ti letech? To jako vážně? Proč?! Na druhou stranu, bez Maxe by to asi nešlo, takže předpokládám, že přežije protože tohle veledílo dostalo i druhou sérii…

Vše už bylo řečeno! Když se nedrželi původní předlohy, tak se to mělo jmenovat jinak! Samotný děj byl polovinu série takový divně nezáživný, až umělý, druhá polovina byla lepší, ale žádný nadprůměr, přesto to nijak neurazilo a co bude dál se asi podívám… Casting byl celkem děsnej a hlavně Isobel je fakt šeredka na kterou se špatně dívá! Při castingu měli minimálně prohodit role Riley Voelkel a Lily Cowles!! To by bylo mnohem snesitelnější… Celkově 55%

29.9.2019 | 13:06:37
mia28

Pro mě asi nejhorší díl série.

28.4.2019 | 23:08:41
piperw

chudák Alex, Max jue blbec, měl Rosu nechat být, už mrtvá stejně byla. Nechápu co teda je, jako další mimouš? To snad ne, ta předělávka písničky od Dido, to už na mně bylo moc.

25.4.2019 | 16:48:08
captain

Blázinec. V tom kokonu měla být Tess, ne?! A ona je tam Rossa. No nazdar. A Max se obětuje, aby jí vrátil život, po tolika letech. No teda. To dává smysl… A ta divná cover verze původního „Dido – Here with me.“ Bez komentáře raději.

25.4.2019 | 14:17:22

Nepřehlédněte

Jason Behr se vrací do Roswellu

Jason Behr se vrací do Roswellu

Máme tady velkou novinku, jelikož do nového Roswellu přijíždí herec z toho starého. Herec Jason Behr, který ztvárňoval Maxe Evanse v původním seriálu, se přidává k obsazení druhé série. Společně s ním nová řada představí i další dvě postavy.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců