Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

S06E20: An American Girl in Paris: Part Deux

S06E20: An American Girl in Paris: Part Deux

Carrie poznává, že život v Paříži není nic pro ni. Proto uvítá, když se v hotelu setká s panem Božským. Samantha se loučí se Smithem, který odjíždí natáčet nový film. Charlotte usiluje o adopci čínské holčičky a Miranda se stará o Stevovu nemocnou matku.

cz sk
22.2.2004
44 minut

Foto: HBOHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobre finale, musim řict že jsem rad že Carrie skončila s Božskym když se tak dlouho hledali a aspon si uvědomila že Pařiž neni nic pro ni a ma rada New York.

redaktor
8.10.2020 | 18:20:15

Filtr seriálů