Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

HBO Max zveřejnilo první fotku z natáčení And Just Like That...

HBO Max zveřejnilo první fotku z natáčení And Just Like That...

Začátek natáčení seriálu And Just Like That… se stanice HBO Max rozhodla podpořit první fotografií ústředního tria. Podívejte se, v jaké jsou hlavní představitelky kondici.

3 0
12.7.2021

Vracíme se do ulic New Yorku. Pokračování Sex and the City se začalo natáčet. Namísto třicátnic, které řešily trable spojené s jejich věkem se v novém seriálu zaměříme na padesátnice a problémy spojené s tímto věkem.

Hlavní představitelky zůstávají stejné až na Kim Cattrall, která oznámila, že se do seriálu již nevrátí. Cynthii Nixon, Sarah Jessicu Parker a Kristin Davis můžete vidět na první fotografii. Na té dámy dokazují, že i v plánovaném pokračování budou vypadat k světu.

Ústřední trio na prvním snímku.

Budete sledovat pokračování z ulic New Yorku?

Foto: HBO Max

Diskuze /2

MARTAS SK

Bez Samanthy si to fakt neviem predstaviť…

#2 green.witcher
21.7.2021 | 14:16:27
green.witcher

#1 MARTAS SK: Přesně tak!!!!!

7.10.2021 | 15:01:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů