Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Šéf HBO Max prozrazuje, jak se tvůrci vypořádají s odchodem Samanthy

Šéf HBO Max prozrazuje, jak se tvůrci vypořádají s odchodem Samanthy

Plánovanou minisérii provází již od ohlášení jedna velká otázka. Jak seriál vysvětlí absenci Samanthy? Šéf HBO Max má jasno.

1 0
12.2.2021

Všichni fanoušci seriálu Sex ve městě napjatě očekávají, jak tvůrci plánované minisérie vyřeší absenci Samanthy. Herečka Kim Cattrall odmítla návrat do seriálu a před Michaele Patrickem Kingem, který píše scénář, leží nelehký úkol. Jeden by řekl, že ať udělá cokoliv, tak se určitě najde tábor fanoušků, který bude nespokojený.

Šéf HBO Max, Casey Bloys, má poměrně jasno. Podle něj některá přátelství prostě časem vyblednou a nová začínají. Děvčata se sice bavila ve třiceti, ale to přeci neznamená, že se musí bavit i v padesáti. Nový seriál má tak zachytit to, co se běžně během života stává. Práce, rodina a koníčci prostě způsobí, že na některé kamarády nemáte čas.

Přátelství se Samanthou prostě vybledne

Nová minisérie nechce pokračovat v původním pojetí seriálu. Sex ve městě se zaměřoval na třicátnice v New Yorku. Nový seriál chce řešit problémy padesátnic v New Yorku. Casey Bloys ještě dodává, že by seriál měl zachytit i kulturní rozmanitost New Yorku.

Přijde vám tohle zdůvodnění jako to nejlepší?

Foto: HBO

Diskuze /1

Kapitán Preclík

Nebinární černoška, YEAH!

13.2.2021 | 10:40:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů