Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Sex ve městě by se mohl dočkat pokračování v podobě minisérie

Sex ve městě by se mohl dočkat pokračování v podobě minisérie

Místo již dlouhodobě plánovaného třetího filmu bychom se mohli dočkat nové minisérie od HBO Max. Jenomže jedna z hlavních hereček se nejspíš nevrátí.

8 2
8.1.2021

Se seriálovým Sexem ve městě jsme se rozloučili po šesti letech již v roce 2004. V roce 2008 jsme se dočkali prvního filmu a o dva roky později i druhého filmu. Tím celá série skončila a neustále se diskutuje možnost dalšího pokračování v podobě třetího filmu.

Má to ale jeden velký háček. I když protagonistky seriálu na obrazovce vypadají jako velké kamarádky, tak opak je pravdou. Problém přetrvává především mezi Sarah Jessicou Parker a Kim Cattrall. Tyto dvě herečky se nemohou vystát, což je důvod, proč se Kim Cattrall již nechce do projektu vrátit.

Streamovací služba HBO Max se i přesto rozhodla k projektu vrátit. Nedočkáme se třetího filmu, ale nové minisérie. V nových epizodách bychom tedy kromě Sarah Jessica Parker měli opět vidět Kristin Davis a i Cynthii Nixon. Kim Cattrall se již do projektu nevrátí.

Kompletní sestavu v nových epizodách neuvidíme.

Celý projekt je zatím na začátku, takže bližší informace nejsou k dispozici, ale určitě celé dění okolo seriálu budeme nadále sledovat.

Máte rádi Sex ve městě?

Foto: HBO

Diskuze /1

1Bobesh1

Bez ní se to dá zvládnout. Jen ten věk už u všech bude asi dost znát.
Tenhle projekt už by mohli nechat uzavřený.

admin
9.1.2021 | 11:43:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů