Spartacus (Spartakus) Oficiální oznámení hry Spartacus Legends

Oficiální oznámení hry Spartacus Legends

Oficiální oznámení hry Spartacus Legends

Dnes firma Ubisoft oznámila blížící se vydání Spartacus Legends, bojové hry, která uživatele vtáhne do útrob světa vytvořeného populárním seriálem Spartacus od televize Starz. Spartacus Legends je jedinečný herní zážitek založený na populárních postavách z tohoto mezinárodního hitu.

0 0
12.7.2012

Spartacus Legends vychází počátkem roku 2013 na Xbox LIVE a PlayStation Network. Hráči zažijí prvotní chvíle gladiatorů z tréninku uvnitř gladiátorské školy až po brutální souboje v aréně, to vše při snaze stát se legendou.

Hra obsahuje tisíce nelítostných kombinací zbraní a robustní systém dovedností, Spartacus Legends přináší pro hráče řadu nástrojů na přizpůsobení svých gladiátorů a rozdrcení nepřátel. Hráči budou moci bojovat jako Spartacus, Crixus nebo jako jeden z jejich vlastních vytvořených gladiátorů. Boje budou probíhat s přáteli v offline režimu nebo v online multiplayeru s celosvětovým žebříčkem hodností.


Liam McIntyre byl do vývoje s týmem Spartacus Legends velmi zapojený. Kromě přidání jeho podoby a hlasu, se Liam ukázál jako velký hráč. Hrál první buildy hry a poskytl jeho tvůrčí zpětnou vazbu v celém procesu vývoje.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

lipka185

bude tato hra vo vasom eshope ?

17.7.2012 | 22:59:04
Alert

v nasem urcite ne, ale objevi se zde odkaz na ceskeho distributora :)

čestný člen redakce
20.7.2012 | 18:16:36
lipi185

no vyborne diki

23.7.2012 | 22:48:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama