Star Wars: Rebels Ahsoka Tano nejspíše žije a měla by se objevit ve čtvrté sezóně

Ahsoka Tano nejspíše žije a měla by se objevit ve čtvrté sezóně

Ahsoka Tano nejspíše žije a měla by se objevit ve čtvrté sezóně

Naděje umírá poslední a musíme říct, že je nyní větší než kdy předtím. Na akci Star Wars Celebration tvůrce seriálu Dave Filoni naznačil, že bývalá padawanka Anakina Skywalkera by stále mohla žít a měla by se objevit ve finální řadě Rebels. Jak bude příběh Ahsoky odvyprávěn?


19 0
23.4.2017

Jedna z nejoblíbenějších postav v seriálovém světě Star Wars je bezesporu Ahsoka Tano. Srdce fanoušků si získala během seriálu Clone Wars, dostala prostor i v Rebels, nejvíce jsme ji mohli vídat v průběhu druhé řady. Ovšem tam se ve finálových epizodách utkala se svým bývalým mistrem Darth Vaderem a od té doby nevíme, jestli Ahsoka duel přežila. Jak tomu tedy je?

(Dave Filoni fanoušky seriálu opravdu rád škádlí. Foto: Disney)


Inu, stále nevíme. Tvůrce seriálu Dave Filoni už několik měsíců úspěšně mlží. Seriál Rebels nám už ale za chvíli skončí a po traileru na čtvrtou sezónu bylo zároveň oznámeno, že se dočkáme zkrácené řady. Čeká nás pouze patnáct epizod, které snad budou stát za to, a které by měly uzavřít jeden velký příběh Povstalců. A Ahsoka by se měla do seriálu vrátit.

Na akci Star Wars Celebration si Dave Filoni vzal tričko s nápisem „Ahsoka Lives!“, čímž poškádlil mnoho fanoušků. Nápis nemusí znamenat vůbec nic, Filoni si vždy s fanoušky rád hraje, ale nemyslíme si, že by v tomto případě Dave lhal. Ahsoka je skutečně oblíbenou postavou a dát divákům naději, že žije, a následně jim ji vzít, to by si nedovolil ani Filoni. Takže závěr je jasný. Příští rok se (určitě) s Ahsokou setkáme.

Pokud tomu skutečně tak bude, jak bude dovyprávěn její příběh? Jak byste chtěli, aby Ahsoka skončila?

Diskuze /14

JoshMcIntosh

Myslím že nejvíc cool návrat by byl, kdyby se vrátila zlomená na temné straně. Nebo návrat jako vize v síle, ale to se vždy používalo jen pro staré mistry. Každopádně žije, o tom nepochybuju. Ta postava jim pomáhá udržet fanoušky.

23.4.2017 | 18:10:11
luciusvorenus

no vždyt byla vidět v tom díle na konci jak jde po schodech dolů do tmy …nevím kde pořád berete ten pocit že je mrtvá ..:D

#3 tom99
23.4.2017 | 18:12:50
tom99

#2 luciusvorenus: Tento moment se již několikrát rozebíral. Každý to chápe jinak. Někdo to chápal tak, že „odchází“ a je mrtvá…

webmaster
23.4.2017 | 19:32:14
Railbot

Ashoka pls. Už dost. Nebo se objeví někdo s teorií, že je Snoke.

#5 A_V
23.4.2017 | 22:48:54
A_V

#4 Railbot: To není špatný nápad. Konec konců každý má právo změnit pohlaví a rasu :)

23.4.2017 | 23:32:59
Wolfinator1

No snad to ukončení s Ashokou bude mít úroveň, jen mě štve, že takové super, oblíbené a důležité postavy mají minimum prostoru ( viz Maul ) a pořád tam zbytečně cpou všechny jiné ( i blbý robot má klidně celé díly pro sebe ), ale tito jsou jen pár minut sotva řeknou 2 věty.

#8 jh666
24.4.2017 | 8:41:46
Blackhand47XD

Podle mě bude převtělená do toho vlka. Někde jsem četl, že uvidíme novou „formu“ Ahsoky a tím zřejmě mysleli tohle. :D

#13 JoshMcIntosh
webmaster
24.4.2017 | 9:02:00
jh666

#6 Wolfinator1: Tak tady jde o to, že ty jiné postavy jsou hlavním postavy toho seriálu. Buď rád, že když už Clone Wars předčasně skončily, dočkali jsme se u postav jako Maul alespoň nějakého uzavření.

#9 Wolfinator1
24.4.2017 | 11:17:07
Wolfinator1

#8 jh666: No pokud jde o Maula tak mi nevadilo ani ukončení v Clone Wars ( prostě si ho Sidius zavřel do klece jako zvířátko ) :D Prostě když mají super postavy jako Maul a Ashoka ( či Kanan ) , Tak zpívající robot je hrůza proti tomu :D

#10 Darth Shi'mon
24.4.2017 | 13:27:03
Darth Shi'mon

#9 Wolfinator1: *Ahsoka :D je To Ahsoka, né Ashoka :D Slovo ashoka bys vyslovil jako ašoka a to je něco strašnýho :D :D

#11 Jaroslaw #12 Wolfinator1
24.4.2017 | 15:27:42
Jaroslaw

#10 Darth Shi'mon: Tyjo bez ironie tři roky na to koukám tohodle jsem si nevšiml. Hustý.

24.4.2017 | 17:49:55
Wolfinator1

#10 Darth Shi'mon: A co když , na její domovský planetě a v její řeči to je Ashoka ( Ašoka ) :D , jen to lidi zkomolili když s ní začli mluvit v Basic :D co :D

25.4.2017 | 6:41:41
JoshMcIntosh

#7 Blackhand47XD: Trochu opožděně sem si přečetl vyjádření Filono (18.4.Slashfilm) Kde se ho Peter Sciretta přímo zeptal, jestli je Ahsoka ten vlk z traileru. Následovalo okecávání jak měl rád vlky jako malý, že jeho nejoblíbenější film byl volání vlků a že našel způsob jak je propojit se světem star wars. Takže to tak asi bude a už se fakt „těším“ na štěkající Ahsoku.

19.5.2017 | 20:32:49
JoshMcIntosh

Udělal sem screen z traileru. http://www.imgup.cz/image/LXnc Myslím, že obrázky na stěně jeskyně popisují právě transformaci.

19.5.2017 | 20:45:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E03: In the Name of the Rebellion: Part II

cz100%
DOKONČENO

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.