Star Wars: Rebels Ezru Bridgera rozhodně v Epizodě VIII čekat nemáme

Ezru Bridgera rozhodně v Epizodě VIII čekat nemáme

Ezru Bridgera rozhodně v Epizodě VIII čekat nemáme

Mladý Ezra Bridger má v seriálu Rebels dost elánu, a tak nějak automaticky se předpokládá, že přežije i události čtvrté řady. Jeho výskyt v dalších filmech ze Star Wars světa by tak dával smysl. Po šílených teorií, že je Ezra Snoke, přichází ta, že je DJ. To nyní ale vyvrátil režisér Rian Johnson.


11 0
27.8.2017

Fanoušci seriálu Rebels jsou v poslední době rozmlsaní. Poté, co se ve filmu Rogue One, několikrát objevila loď Ghost, spatřili jsme Choppera a zjistili, že kapitánka Hera Syndulla je stále naživu, prahnou fanoušci po více odkazech na seriál i na stříbrném plátně. Zatím to ale vypadá, že něčeho podobného se v The Last Jedi nedočkáme.

Benicio Del Toro je novou posilou, která se objeví v Epizodě VIII. Víme, že se bude jednat o proradnou postavu se zajímavou minulostí. Nejdříve se hovořilo o tom, že by mohl být samotným synem slavného námezdního lovce Boby Fetta. To ale bylo později vyvráceno. Dále se spekulovalo, že DJ (takto se Benicio bude v The Last Jedi jmenovat) by ve skutečnosti mohl být Ezra Bridger. To později ale vyloučil i Pablo Hidalgo.


(DJ bude originální postavou. Foto: Disney)

Nyní to potvrdil i režisér filmu Rian Johnson. DJ není Ezra. DJ je zkrátka nová postava, která se ještě v žádném Star Wars filmu neobjevila. Mladý Bridger má tak znovu smůlu. I když to není vůbec oblíbená postava, z nějakého nespecifikovaného důvodu ho fanoušci chtějí protlačit do filmů. Vzpomeňme si na loňský a předchozí rok, kdy byl Bridger spojován se samotným Snokem.

Nyní trochu odbočíme k Marku Hamillovi, který se na veletrhu D23 krátce vyjádřil k Darth Maulovi. Dle Hamilla je veliká škoda, že Maul zemřel už v Epizodě I. Podle Marka má Maul jeden z nejlepších vzhledů v celém Star Wars světě a když ho poprvé viděl na plátně, myslel si, že bude jednou z důležitých postav celé prequelové trilogie. Nezapomínejme, že Mark Hamill je jedním z největších zastánců nové trilogie George Lucase. Pakliže má možnost, všude ji před fanoušky a novináři obhajuje.

Jste smutní, že DJ nakonec nebude Ezrou Bridgerem?

Diskuze /6

Lex Luthor

DJ vypadá dobře

27.8.2017 | 18:44:45
Rodann

Postava Benicia del Tora zatím žádné jméno nemá, resp. se ho v TLJ nedozvíme. DJ je pouze kódové označení, kterým ho tituloval štáb.

#3 Golradir
27.8.2017 | 19:22:23
Golradir

#2 Rodann: Díky budíky, už jsem se bál, že se opravdu bude jmenovat DJ

27.8.2017 | 21:22:53
Phanto

Darth maul nezemřel v epizodě I :D

#5 Blackhand47XD
28.8.2017 | 7:23:56
Blackhand47XD

#4 Phanto: Jako „nezemřel“, ale k životu jej zpátky přivedli až v roce 2012. Mark to myslel tak, že doufal v záporáka na celou trilogii, která skončila v roce 2005.

webmaster
28.8.2017 | 9:10:45
JoshMcIntosh

Nechci Bridgera ve filmech. Nejlíp když v závěru rebels umře nebo odejde někam daleko do exilu. Na syndulu nebo kanana bych se podíval, ale tenhle pseudo jedi už dostal prostoru až moc.

29.8.2017 | 18:00:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E04: The Occupation

cz70%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.