Star Wars: Rebels Sabine patří do rodu Vizsla

Sabine patří do rodu Vizsla

Sabine patří do rodu Vizsla

S novou epizodou The Protector of Concord Dawn jsme se dočkali pár (ne)čekaných odpovědí ohledně minulosti Sabine. Na scénu se vrátili opět zuřiví Mandaloriani, kterých se zřejmě v současné době bojí i Impérium.


4 0
2.2.2016

I když byla většina fanoušků z nového traileru unesena, nové díly toho zatím moc v tomto roce neodhalily. Po návštěvě Leii Organy v seriálu jsme se dočkali návratu Mandalorianů, ovšem těch, které jsme v seriálu doposud neviděli. Zatímco epizody v Clone Wars se zaměřovaly na Death Watch (Umrlčí hlídka), v Rebels se seznamujeme s jejich oponenty.

(Uvidíme ochránce Concord Dawnu ještě jednou? Foto: Disney)


Nabízí se tak otázka, zda je to správně, když celou dobu seriál zatím odkazoval pouze na Umrlčí hlídku. Sabine Wren patří do klanu Wrenů, který zase patří do rodu Vizsla. Rod Vizsla je prakticky synonymum pro Death Watch a nebylo by od věci vidět v seriálu tuto organizaci a jejich přežívání po Klonových válkách. Jediné, co jsme se z epizod dozvěděli, je to, že matka Sabine sympatizovala s Death Watch. Minulost Sabine je ovšem stále zatajena stínem.

V minulé řadě a také v této už jsme viděli několik epizod, které byly zaměřeny čistě na Sabine a Heru (Sabine a její kamarádka, náznaky minulosti Hery), ale prakticky ani jedna epizoda neodhalila nic zásadního. Snad se jednou s Death Watch opět v seriálu setkáme, zatím jsme se museli smířit pouze s Fenn Rauem, ochráncem planety Concord Dawn, kterého mohou fanoušci Star Wars znát z komiksu o Kanovi (komiks First Blood).

V příští epizodě se zase zaměříme na Zeba Orreliose. Zjistíme totiž, že není posledním Lasatem tak, jak si původně myslel. Snad se aspoň dozvíme něco více z jeho minulosti. Líbila se vám epizoda s Mandaloriany?

Diskuze /2

dovahkiin

je smutný že jediný co jsme se dozvěděli o Sabine bylo už v preview na epizodu, tak jsem zvědavej jestli to se Zebem bude stejný, jediné nové informace budou ty, co už jsou vidět v promu

#2 tom99
2.2.2016 | 16:44:34
tom99

#1 dovahkiin: Bohužel tvůrci nejsou příliš sdílní ohledně minulosti postav. Také jsem čekal víc…

webmaster
2.2.2016 | 17:09:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás