Star Wars: Rebels Uvidí Kanan ještě někdy?

Uvidí Kanan ještě někdy?

Uvidí Kanan ještě někdy?

Kanan Jarrus na konci druhé řady přišel o zrak, ale u jediů nic netrvá věčně. Možná jsme dostali odpověď ohledně jeho slepoty ještě před samotnou premiérou. Dále přidáváme info o záporácích druhé řady, o Sabine Wren a Vaderově výskytu ve třetí řadě.


10 0
30.8.2016

Star Wars Rebels se na obrazovky vrátí 24. září s epizodou Steps Into Shadow. Hned v úvodním díle poznáme hlavního záporáka celé série velkoadmirála Thrawna, který společně s Maulem a Vaderem bude povstalcům zatápět nejvíce. Zatímco Maul bude mít zcela jiné úmysly než ostatní jmenovaní pánové, v první epizodě se nám představí taktéž Bendu.

Bendu je stvoření, které zná Sílu, není sithem ani jediem, je něco mezi nimi. Přesto některé novinky hlásají, že i Bendu bude částečně záporákem třetí řady. Neví se, zda bude (nějakým způsobem) spolupracovat s Thrawnem, nebo se bude jednat o padoucha se svými úmysly, který se nechtěně postaví Povstalcům do cesty. S Benduem se setká Kanan Jarrus, který sice byl oslepen, ale dle přiloženého obrázku můžeme usuzovat, že ho dlouho slepota provázet nebude.


Bude se tedy jednat o podobný scénář, kteří hráči znají z nekanonických her Star Wars: The Force Unleashed? Generál Rahm Kota, ke kterému je často Kanan přirovnáván, taktéž ztratil zrak a stal se z něj opilec. Posléze dokázal i po ztrátě očí vidět skrze Sílu a něčeho podobného se dočkáme i u Kanana. Je dost pravděpodobné, že Kanan už uvidí hned v úvodní epizodě třetí řady.

(Kanan nebude slepý dlouho. Foto: DisneyXD)

Jeho dabér Freddie Prinze Jr. se rozpovídal o Vaderovi. Ten sice bude nadále padouchem třetí řady, ale nebude se objevovat tak často, jak jsme si mohli myslet po finále druhé řady. Ostatně s tím souvisí, že James Earl Jones nemá tolik času na dabování Vadera. Freddie ovšem prozradil, že Vader se nebude moci věnovat Ezrovi a ostatním, protože jeho přítomnost bude nutná někde jinde.

A kde by to někde jinde mohlo být? Freddie bezpochyby narážel na blížící se film Rogue One: Star Wars Story, který má být propojený se třetí řadou. Jak moc, to se brzy dozvíme. Freddie se také zmínil o Sabine Wren, o které prohlásil, že ji v první a druhé řadě všichni fanoušci nenáviděli, ale nyní si ji oblíbí. Celou situaci přirovnával k Ahsoce Tano, která v prvních řadách Clone Wars taktéž nebyla oblíbená a posléze se z ní stala jedna z nejoblíbenějších postav ve Star Wars.

O Sabine se toho dozvíme více znovu na Concord Dawn, kam jsme se podívali i v průběhu druhé řady. Ke slovu se opět přihlásí Fenn Rau a černošedý meč Pre Vizsly, který jsme naposledy viděli v držení Maula. Tento meč má údajně fanouškům pomoci k tomu, aby si Sabine více oblíbili. Mladá Wren ho zřejmě začne nosit a učit se s ním bojovat. V první epizodě se kromě hlavních postav také objeví Rex, Jun Sato, Hondo Ohnaka, Brom Titus (byl viděn v traileru) a Arihnda Pryce.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás