Star Wars: Rebels Azmorigan

Azmorigan

Azmorigan

Kriminálník, který častokrát obchoduje s Cikatrem Vizagem a Landem

Sezóny 3
2015 - 2016

1. sezóna

Azmorigan je jablogianský kriminálník, který často obchoduje s tou největší zplodinou v celé galaxii. Jednou takto Azmorigan obchodoval s pašerákem Lando Calrissianem, kterému věnoval zajímavé prase za pilotku Heru Syndullu. Lando dopravil prase Cikatru Vizagovi, ale samotný Azmorigan žádnou odměnu nezískal a byl tak Herou a všemi ostatními Povstalci podražen.

2. sezóna

Ve druhé řadě Azmorigan narazil na Ezru Bridgera a piráta Honda Ohnaku. Jelikož si Azmorigan dobře uvědomoval, že Ezra kdysi patřil k Heře, která ho podvedla v obchodu s Landem a Vizagem, usoudil, že Ezru unese a předá ho Impériu, které po něm touží. O Hondovi věděl, že je na jeho hlavu zase vypsána pořádně tučná odměna. Ezra se ovšem neočekávaně spojil s pirátem Hondem a Azmoriganovi utekli.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců