Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Saw Gerrera

Saw Gerrera

Povstalecký extrémista, který bojuje na vlastní pěst na Jedhě

Sezóny 1
2017 - 2017

3. sezóna

Saw Gerrera pochází z Onderonu, kde se svou sestrou Steelou a dalšími pár odvážlivci bojoval proti Separatistům, kteří obsadili planetu. Jelikož byl ale Onderon neutrální planetou, systém nemohl požádat o pomoc Republiku. Ahsoka Tano přesto Sawovi pomohla a naučila jeho lid bránit se. Ti s pomocí zbraní od Honda Ohnaky dokázali Separatisty vytlačit z Onderonu, ale Saw zaplatil nejvyšší možnou cenu – ztratil svou sestru Steelu. Po kralování Impéria se Saw přidal na stranu Povstalců a bojuje za ně. Hrdinové z posádky Duch na Gerreru narazí na planetě Geonosis.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Super odkaz na CW a Rogue One, snáď dostane vyše priestoru v 4. sérii :)

25.9.2017 | 16:38:15
Spectre-0

V Clone Wars byl stínem své sestry, ale ve filmu byl úžasný. V Rebels se zatím pomalu ukazuje jeho šílená paranoia. Snad příště mu bude muset Ezra useknout nohy lightsaibrem :D

22.4.2017 | 7:47:46
Blackhand47XD

V Clone Wars jsem jej neměl rád, ale díky filmu jsem si jej trochu víc oblíbit. Rebels však tuto oblíbenost zase srazili dolů. Kéž by to byl ten psychopat jako ve filmu.

webmaster, grafik
7.1.2017 | 20:51:27

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama