Star Wars: Rebels
77/100 - 132×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Saw Gerrera

Saw Gerrera

Povstalecký extrémista, který bojuje na vlastní pěst na Jedhě

Sezóny 1
2017 - 2017

3. sezóna

Saw Gerrera pochází z Onderonu, kde se svou sestrou Steelou a dalšími pár odvážlivci bojoval proti Separatistům, kteří obsadili planetu. Jelikož byl ale Onderon neutrální planetou, systém nemohl požádat o pomoc Republiku. Ahsoka Tano přesto Sawovi pomohla a naučila jeho lid bránit se. Ti s pomocí zbraní od Honda Ohnaky dokázali Separatisty vytlačit z Onderonu, ale Saw zaplatil nejvyšší možnou cenu – ztratil svou sestru Steelu. Po kralování Impéria se Saw přidal na stranu Povstalců a bojuje za ně. Hrdinové z posádky Duch na Gerreru narazí na planetě Geonosis.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Super odkaz na CW a Rogue One, snáď dostane vyše priestoru v 4. sérii :)

25.9.2017 | 16:38:15
Spectre-0

V Clone Wars byl stínem své sestry, ale ve filmu byl úžasný. V Rebels se zatím pomalu ukazuje jeho šílená paranoia. Snad příště mu bude muset Ezra useknout nohy lightsaibrem :D

22.4.2017 | 7:47:46
Blackhand47XD

V Clone Wars jsem jej neměl rád, ale díky filmu jsem si jej trochu víc oblíbit. Rebels však tuto oblíbenost zase srazili dolů. Kéž by to byl ten psychopat jako ve filmu.

webmaster, grafik
7.1.2017 | 20:51:27

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama