Terminator (Terminátor)
90/100 - 24×

Terminator(Terminátor)

V nedaleké budoucnosti bude většina lidstva zničena. Ti, co přežili, vedou válku proti strojům. Vede je jediný muž, John Connor. Stroje několikrát vysílají do minulosti roboty – terminátory, aby Johna či jeho matku zabili. Existuje ale osud, nebo jen to, co sami pro sebe vytvoříme?

USA | 1984 | Rozhoduje se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Christian Bale (John Connor), Robert Patrick (T-1000), Claire Danes (Kate Brewster), Sam Worthington (Marcus Wright), Summer Glau (T-888), Joe Morton (Miles Dyson),

Kate Brewster

Kate Brewster

V životě každého muže bývá prý jen jedna žena – jeho matka. Když však pomineme Sarah Connor, která pro Johna velmi brzo zemřela – kdo vedle něj bude stát v době, kdy vede Hnutí odporu? Odpověď je jednoduchá – Kate Brewster.

Sezóny 2
2003 - 2009

Terminátor 3

Když na Johna Conora zaútočí v roce 2004 další terminátor, je zrovna ve společnosti Kate Brewster, která ho coby veterinární doktorka našla náhodou ve své ordinaci. Její dosavadní spořádaný život se vzápětí obrátí naruby, když je donucena s Johnem a terminátorem T-800 vyslaným na jeho ochranu, prchat před útoky zlé terminátorky T-X. Ten také zabíjí jejího snoubence Scotta Masona. Úlohou Kate ale zřejmě nikdy nebylo žít poklidně – ostatně jejím otcem je generál Robert Brewster, velitel armádní sekce, která stvořila nový Skynet. Jeho smrti ani Soudnému dni nezabrání, ale společně s Johnem se stačí alespoň při prvních úderech skrýt v protiatomovém krytu. Když je vyslán terminátor do roku 2004, nežije už John Connor, protože zemřel v roce 2032. Toho terminátora vysílá právě Kate, která se zřejmě po jeho smrti stala novým vůdcem Hnutí odporu.

Terminator Salvation

V roce 2018, kdy boj lidí proti strojům nabírá na obrátkách, stojí Kate po boku Johna Connora, už svého manžela.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama