Terminator (Terminátor)
90/100 - 24×

Terminator(Terminátor)

V nedaleké budoucnosti bude většina lidstva zničena. Ti, co přežili, vedou válku proti strojům. Vede je jediný muž, John Connor. Stroje několikrát vysílají do minulosti roboty – terminátory, aby Johna či jeho matku zabili. Existuje ale osud, nebo jen to, co sami pro sebe vytvoříme?

USA | 1984 | Rozhoduje se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Christian Bale (John Connor), Robert Patrick (T-1000), Claire Danes (Kate Brewster), Sam Worthington (Marcus Wright), Summer Glau (T-888), Joe Morton (Miles Dyson),

Kyle Reese

Kyle Reese

Bojovník Hnutí odporu, který v budoucnu patří mezi nejbližší parťáky Johna Connora, ale svoji největší misi provede v minulosti. Ochrání Sarah Connor před útokem prvního terminátora a stane se zároveň otcem Johna Connora.

Sezóny 2
1984 - 2015

Terminátor

Kyle je vyslán z roku 2027 do roku 1984, aby ochránil Sarah Connor. Jedná se o velmi zkušeného vojáka Hnutí odporu, který byl vybrán samotným Connorem. V tehdejší současnosti se spojí se Sarah Connor a podaří se jim společně zastavit zdánlivě nezničitelného terminátora. Kyle však v závěru boje podlehne. Nikdy se tak nedozvěděl o tom, zda jeho mise byla úspěšná a že se právě on stal otcem Johna Connora.

Terminátor 2

V době, kdy je Sarah zavřena v léčebně Pescadero, se jí Kyle zjeví jako přelud a povzbuzuje jí.

Terminátor Salvation

V roce 2018 patří mezi mladíky, kteří se teprve do boje proti Skynetu postupně zapojují. Přesto se mladý Kyle ihned zařadí mezi nejbližší parťáky Johna Connora. Když je Kyle zajat, musí se John Connor vydat přímo do sídla Skynetu, aby ho osvobodil.

Sarah Connor Chronicles

Opět se zjeví ve snu Sarah a pomáhá jí v těžkých psychických chvílích. Z děje se také dozvídáme, že má staršího bratra Dereka, se kterým vyrůstal v Los Angeles. Do Skynetu se přidal společně s ním, ale na rozdíl od něj byl zajat na čas Skynetem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama