Terminator (Terminátor) Filmy

Filmy

 • Terminátor: Temný osud

  Terminátor: Temný osud

  Vítejte v době po soudném dni. Sarah Connor musí ve zbrusu novém snímku produkovaném Jamesem Cameronem zachránit mladou dívku před novým terminátorem, k čemuž jí dopomůže i vracející se T-100 s tváří Arnolda Schwarzeneggera

  2019
 • Terminator Genisys

  Terminator Genisys

  Rok 2029 – John Connor vysílá do minulosti Kylea Reese, aby ochránil jeho matku před zlým terminátorem. Ale rok 1984 je najednou jiný. Sarah Connor ví o Soudném dni, stráží ji zestárlý T-800 a navíc proti nim stojí nejen původní terminátor, ale i T-1000 a možná úplně nový nepřítel.

  2015
 • Terminator Salvation

  Terminator Salvation

  Rok 2018. Zbytky lidstva bojují proti Skynetu. Budoucnost je ale jiná, než Johnovi vyprávěla jeho matka. A v této budoucnosti není vůbec jisté, že se lidstvu podaří zvítězit.

  2009
 • Příběh Sáry Connorové

  Příběh Sáry Connorové

  Jak by to vypadlo, kdyby události třetího Terminátora nikdy neexistovaly? Na to odpovídá televizní seriál, který sleduje osudy Sarah a jejího syna Johna poté, co zabránili Soudnému dni. A na scéně se opět objevují noví terminátoři.

  2008
 • Terminátor 3: Vzpoura strojů

  Terminátor 3: Vzpoura strojů

  Od posledního střetu s terminátorem uplynulo deset let. Soudný den nenastal. John Connor prchá před úřady. Náhle se objevují opět dva terminátoři. Znovu T-800, aby Johna chránil, tentokrát proti nejvyspělějšímu terminátorovi vůbec – T-X. A lze vůbec zabránit Soudnému dni?

  2003
 • T2:3-D

  T2:3-D

  Terminator 2:3-D je součástí zábavního parku Universal v Hollywoodu a na Floridě. Jedná se o atrakci, kdy se trojrozměrný film prolíná se skutečnou akcí v kině speciálně vytvořeném právě pro tuto speciální jízdu. Dějově se jedná o malý mezičlánek mezi druhým a třetím dílem.

  1996
 • Terminátor 2: Den zúčtování

  Terminátor 2: Den zúčtování

  Deset let po útoku prvního Terminátora se o osud lidstva začíná bojovat opět. Tentokrát se stal terčem útoku sám John Connor, na jehož likvidaci byl vyslán nový prototyp T-1000. Na svoji ochranu vyslal John Connor osvědčený model T-800, boj může začít.

  1991
 • Terminátor

  Terminátor

  V budoucnosti zuří válka mezi lidmi a stroji. Počítačový systém Skynet vysílá do minulosti nezničitelného zabijáka – terminátora – aby zabil matku budoucího vůdce lidského odboje. Lidé sami také vysílají do minulosti svého ochránce. Je jen otázkou času, kdo najde svůj cíl dříve.

  1984

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama