Terminator (Terminátor) Miles Dyson

Miles Dyson

Miles Dyson

Díky časovému paradoxu může Skynet za svůj vznik poděkovat především sám sobě, ale někdo musel vzít rozdrcenou ruku a čip z lisu a vytvořit z něj umělou inteligenci. Ten člověk se jmenoval Miles Dyson a patřil mezi špičkové vědce společnosti Cyberdyne.

Sezóny 1
1991 - 1991

Když Sarah Connor zničila v lisu Terminátora, byl to paradoxně začátek celého procesu. Lis se totiž nacházel ve společnosti Cyberdyne, která nalezenou část ruky a poškozený čip se zájmem prozkoumala a usoudila, že by z něj mohlo jednou něco být. Přísně tajný projekt, který měl za úkol čip ohledat a pokud možno vyrobit jeho plnohodnotnou náhradu, dostal na starosti právě Miles Dyson.

Terminátor 2

Miles usilovně se svým týmem pracoval, dokud se ho jednoho krásného večera nepokusila zabít Sarah Connor. Když to nedokázala, alespoň ve spojení se svým Johnem a hodným terminátorem T-800 ukázala, co jeho výtvor jednou způsobí. Miles souhlasil s tím, že svojí práci v Cyberdyne zničí. Společně podminovali celou kancelář, ale při zásahu policejní jednotky byl Miles těžce zraněn. Vědom, že se nedokáže z obklíčení dostat, nechal ostatní běžet a obětoval se při odpálení bomby, která zničila celý Cyberdyne.


Miles byl ženatý, jeho manželka se jmenovala Tarissa a měl dvě děti, Dannyho a Blythe. Za jeho ženou Tarissou po jeho smrti dorazil zřejmě další zájemci o materiály ze Cyberdyne a navázali tak i přes většinu zničených podkladů s výrobou umělé inteligence.

Příběh Sáry Connorové

Miles Dyson se objevil v Terminátorovi 2, krátce se o něm také mluví v seriálu Příběh Sáry Connorové, a to ve spojení se zmizením jeho syna.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama