The Alienist (Psychiatr)
90/100 - 84×

The Alienist(Psychiatr)

Po řadě vražd se dávají dohromady psychiatr Laszlo Kreizler, ilustrátor místních novin John Moore a ambiciózní sekretářka Sara Howard. Společně jsou na stopě jednomu z prvních sériových vrahů v New Yorku.

USA | 2018 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | TNT | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Psychologický
hrají
Daniel Brühl (Dr. Laszlo Kreizler), Luke Evans (John Schuyler Moore), Dakota Fanning (Sara Howard), Douglas Smith (Marcus Isaacson), Matthew Shear (Lucius Isaacson), Ted Levine (Thomas Byrnes), Brian Geraghty (Theodore Roosevelt), David Wilmot (Kapitán Connor), Q'orianka Kilcher (Mary Palmer)

John Schuyler Moore

John Schuyler Moore

Laszlův přítel a spolupracovník.

Sezóny 2
2018 - 2020

John pochází z dobré rodiny a vystudoval Harvard (kde se seznámil s Laszlem a Theodorem), pracuje ale pro The New York Times jako kreslíř. Jeho starou známou je i Sara Howard. John má komplikovaný vztah s otcem, bratra ztratil na moři. Své „démony“ utápí v alkoholu a ve společnosti lehkých žen, a to navzdory snahám jeho babičky oženit ho. Když se objeví první oběť, okamžitě je do vyšetřování vtažen svým přítelem Laszlem. Než se naděje, pátrání po vrahovi ho také pohltí, i když jeho „dílo“ jej spíš naplňuje znechucením a odporem.

Luke Evans jako John Moore. Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lady Adeline

Je skvelej a hlavne se mi libi jeho zamilovanost do Sary ;-)

18.1.2020 | 17:26:12
Kristy218

Moje nejoblíbenější postava, spolu se Sarou Howard :)

18.2.2018 | 13:06:40
Lex Luthor

John je dobrá postava má své démony, ale i kladné stránky

18.2.2018 | 9:28:17

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Alienist očima redaktorů Edny

The Alienist očima redaktorů Edny

Desetidílná adaptace knihy Psychiatr spisovatele Caleba Carra je za námi. Jak se nám dobová krimi o jednom z prvních sériových vrahů v New Yorku líbila? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Kniha

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Zajímalo by vás, jaký je rozdíl mezi knihou Psychiatr a seriálem The Alienist? Jaké postavy a děj vymyslel Caleb Carr a jak se liší od televizního zpracování? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama