The Alienist (Psychiatr) Kapitán Connor

Kapitán Connor

Kapitán Connor

Služebně starší zkorumpovaný policista.

Sezóny 1
2018 - 2018

Kapitán Connor patří ke staré gardě newyorské policie. I když je jeho novým nadřízeným Theodore Roosevelt, on je spíše věrný bývalému náčelníkovi Thomasi Byrnesovi. Stejně jako on Rooseveltem opovrhuje pro jeho snahy reformovat policii v New Yorku. Není divu, nikdo přece nestojí o narušování starých pořádků, tedy korupcí prolezlého oddělení, jehož policisté táhnou za jeden provaz i s těmi nejhoršími kriminálníky a vzájemně se kryjí. Když se objeví tělo prvního zmrzačného dítěte a tým Dr. Kreizlera se pouští do vlastního vyšetřování, kapitán Connor z toho nemá zrovna radost.

David Wilmot jako kapitán Connor. Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E08: Better Angels

cz100%
DOKONČENO

Překlad:
@Umpalumpa3, @gongis, @KevSpa, @Lucifrid

Sedí na verze: METCON, ION10, OATH, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál The Alienist

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele The Alienist a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Alienist očima redaktorů Edny

The Alienist očima redaktorů Edny

Desetidílná adaptace knihy Psychiatr spisovatele Caleba Carra je za námi. Jak se nám dobová krimi o jednom z prvních sériových vrahů v New Yorku líbila? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Kniha

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Zajímalo by vás, jaký je rozdíl mezi knihou Psychiatr a seriálem The Alienist? Jaké postavy a děj vymyslel Caleb Carr a jak se liší od televizního zpracování? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás