The Alienist (Psychiatr)
90/100 - 83×

The Alienist(Psychiatr)

Po řadě vražd se dávají dohromady psychiatr Laszlo Kreizler, ilustrátor místních novin John Moore a ambiciózní sekretářka Sara Howard. Společně jsou na stopě jednomu z prvních sériových vrahů v New Yorku.

USA | 2018 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | TNT | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Psychologický
hrají
Daniel Brühl (Dr. Laszlo Kreizler), Luke Evans (John Schuyler Moore), Dakota Fanning (Sara Howard), Douglas Smith (Marcus Isaacson), Matthew Shear (Lucius Isaacson), Ted Levine (Thomas Byrnes), Brian Geraghty (Theodore Roosevelt), David Wilmot (Kapitán Connor), Q'orianka Kilcher (Mary Palmer)

Dr. Laszlo Kreizler

Dr. Laszlo Kreizler

Psychiatr s moderním přístupem.

Sezóny 2
2018 - 2020

Dr. Laszlo Kreizler je progresivní, ale ne jednoznačně uznávaný psychiatr. Vystudoval Harvard, kde se poznal s Johnem Moorem a Theodorem Rooseveltem. Jeho pokrokové metody a názory mnozí nepřijímají či jimi dokonce opovrhují a Laszla považují za arogantního a netaktního rouhače a šarlatána. Jeho sebejistota, co se týče jeho oboru (ale i mimo něj), vskutku může leckoho rozhodit, zvlášť když jeho nepříjemně přesným pozorováním neuniknou ani jeho nejbližší spolupracovníci. Ke svým pacientům ale dokáže být velmi laskavý a chápavý. Když v New Yorku začne řádit vyšinutý sériový vrah, Lazslovým nejvyšším cílem se stává jeho dopadení, a to za každou cenu.

Daniel Brühl jako Dr. Lazslo Kreizler. Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucifrid

Teda ty vousy <3

webmaster, korektor
17.2.2018 | 22:12:02
KevSpa

<3

webmaster, korektor
17.2.2018 | 22:08:39

Stav překladu

Epizoda S02E08: Better Angels

cz100%
DOKONČENO

Překlad:
@Umpalumpa3, @gongis, @KevSpa, @Lucifrid

Sedí na verze: METCON, ION10, OATH, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál The Alienist

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele The Alienist a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Alienist očima redaktorů Edny

The Alienist očima redaktorů Edny

Desetidílná adaptace knihy Psychiatr spisovatele Caleba Carra je za námi. Jak se nám dobová krimi o jednom z prvních sériových vrahů v New Yorku líbila? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Kniha

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Zajímalo by vás, jaký je rozdíl mezi knihou Psychiatr a seriálem The Alienist? Jaké postavy a děj vymyslel Caleb Carr a jak se liší od televizního zpracování? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama