The Alienist (Psychiatr)
90/100 - 84×

The Alienist(Psychiatr)

Po řadě vražd se dávají dohromady psychiatr Laszlo Kreizler, ilustrátor místních novin John Moore a ambiciózní sekretářka Sara Howard. Společně jsou na stopě jednomu z prvních sériových vrahů v New Yorku.

USA | 2018 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | TNT | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Psychologický
hrají
Daniel Brühl (Dr. Laszlo Kreizler), Luke Evans (John Schuyler Moore), Dakota Fanning (Sara Howard), Douglas Smith (Marcus Isaacson), Matthew Shear (Lucius Isaacson), Ted Levine (Thomas Byrnes), Brian Geraghty (Theodore Roosevelt), David Wilmot (Kapitán Connor), Q'orianka Kilcher (Mary Palmer)

Sara Howard

Sara Howard

Samostatná mladá dáma, která se připojí k týmu Dr. Kreizlera.

Sezóny 2
2018 - 2020

Sara stejně jako John, se kterým se zná od dětství, pochází ze zámožné rodiny. Ve svém mladém věku je však sirotkem, matku ztratila jako dítě, později tragicky přišla i o otce. Možná i díky tomu je ale velmi samostatná a ve společnosti, která ženy odsouvá spíše do pozice manželky a matky, je jednoznačně výjimkou. Do manželství se nehrne a dokonce pracuje jako sekretářka komisaře Roosevelta u newyorské policie. Když se Dr. Kreizler s Johnem pustí do vlastního vyšetřování záhadných vražd, ráda se k nim přidá a začne fungovat jako jejich spojka s komisařem.

Dakota Fanning jako Sara Howard. Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lady Adeline

Uplne ji zeru!!!!

18.1.2020 | 17:24:40

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Alienist očima redaktorů Edny

The Alienist očima redaktorů Edny

Desetidílná adaptace knihy Psychiatr spisovatele Caleba Carra je za námi. Jak se nám dobová krimi o jednom z prvních sériových vrahů v New Yorku líbila? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Kniha

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Zajímalo by vás, jaký je rozdíl mezi knihou Psychiatr a seriálem The Alienist? Jaké postavy a děj vymyslel Caleb Carr a jak se liší od televizního zpracování? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama