The Alienist (Psychiatr)
90/100 - 84×

The Alienist(Psychiatr)

Po řadě vražd se dávají dohromady psychiatr Laszlo Kreizler, ilustrátor místních novin John Moore a ambiciózní sekretářka Sara Howard. Společně jsou na stopě jednomu z prvních sériových vrahů v New Yorku.

USA | 2018 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | TNT | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Psychologický
hrají
Daniel Brühl (Dr. Laszlo Kreizler), Luke Evans (John Schuyler Moore), Dakota Fanning (Sara Howard), Douglas Smith (Marcus Isaacson), Matthew Shear (Lucius Isaacson), Ted Levine (Thomas Byrnes), Brian Geraghty (Theodore Roosevelt), David Wilmot (Kapitán Connor), Q'orianka Kilcher (Mary Palmer)

Theodore Roosevelt

Theodore Roosevelt

Nový komisař newyorské policie.

Sezóny 1
2018 - 2018

Theodore je spolužákem Laszla a Johna z Harvardu. Nedávno se po několika letech vrátil do New Yorku, aby se ujal postu komisaře a provedl reformu newyorské policie. Nemá to však jednoduché, protože mnozí z jeho podřízených jsou zkorumpování muži věrní bývalému náčelníkovi Byrnesovi, kteří se za úplatek neštítí zametat pod koberec ani ty nejhorší zločiny. Roosevelt mezi nimi samozřejmě není nijak oblíbený a jeho reálný vliv na oddělení je minimální. Proto se nakonec rozhodne spolupracovat s Dr. Kreizlerem na jeho soukromém vyšetřování, byť je mu to zprvu proti srsti.

Brian Geraghty jako Theodore Roosevelt. Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Alienist očima redaktorů Edny

The Alienist očima redaktorů Edny

Desetidílná adaptace knihy Psychiatr spisovatele Caleba Carra je za námi. Jak se nám dobová krimi o jednom z prvních sériových vrahů v New Yorku líbila? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Kniha

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Zajímalo by vás, jaký je rozdíl mezi knihou Psychiatr a seriálem The Alienist? Jaké postavy a děj vymyslel Caleb Carr a jak se liší od televizního zpracování? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama