The Flash Objeví se Mad Hatter v komiksovém světě stanice CW?

Objeví se Mad Hatter v komiksovém světě stanice CW?

Objeví se Mad Hatter v komiksovém světě stanice CW?

V seriálu padla zmínka o dalším ikonickém padouchovi Batmana. Připravila tak dvanáctá epizoda půdu pro příchod Mad Hattera?

10 0
7.2.2019

Když v epizodě Memorabilia představoval Sherloque členům týmu stroj na vzpomínky, díky kterému mohli proniknout do Graceiny mysli, tak se zmínil o tom, že to není poprvé, co bude zacházet s tímto přístrojem. Na své domovské Zemi 221 jej totiž využíval jak na pacienty v kómatu, tak i na padoucha Mad Hattera.

V komiksovém světě stanice CW je to vůbec poprvé, co se někdo zmínil o Mad Hatterovi, tedy o padouchovi, který se řadí mezi klasické Batmanovy nepřátele. Jednalo se skutečně o pouhou zmínku, nebo nám tu bylo něco naznačeno?


(Další šílený Batmanův protivník. Foto: DC Comics)

Sherloque v epizodě mluvil pouze o Mad Hatterovi ze Země 221, který se zřejmě stále nachází v kómatu, z čehož plyne, že této jeho verze se pravděpodobně nedočkáme. Mohli bychom se však dočkat Mad Hattera ze Země 1, nicméně by to nemuselo být v seriálu The Flash, ale v připravovaném seriálu Batwoman. Zatím nikdo neví, které padouchy jim Warneři dovolí využít, nicméně Mad Hatter by mohl patřit mezi ty, kteří budou povoleni, protože v dohledné době se ho ve filmovém DCEU určitě nedočkáme.

Rozhodně by se však nejednalo o první seriálové zpracování Jervise Tetche alias Mad Hattera. Ten se v poslední době objevoval v seriálu Gotham, kde ho hrál Benedict Samuel. Pokud bychom se ho však dočkali i na stanici CW, tak by ho hrál jiný herec.

Diskuze /2

Baltik

V Gothamu byl děsivý!

7.2.2019 | 18:08:08
God of war

Ta jeho hypnoza byla účinná ale doufám že tam nebudou tahat jeho králíčky jak bylo v počítačové hře batman.

8.2.2019 | 20:09:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Šestá série

Co všechno nás čeká v pokračování seriálu The Flash? Podívejte se na první upoutávku k šesté sérii. 

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v posledních dvou dílech páté řady?

Na co se můžeme těšit v posledních dvou dílech páté řady?

Na scénu se vrací Cicada, který ohrozí všechny metalidi. Kromě toho se Barry bude muset postavit svému nejstaršímu protivníkovi.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás