The Flash Čeká nás dvojdíl na Zemi 2

Čeká nás dvojdíl na Zemi 2

Čeká nás dvojdíl na Zemi 2

Příští týden se dočkáme třinácté epizody seriálu The Flash, kde se Flashův tým vypraví na Zemi 2, aby zachránil Wellsovu dceru.


36 1
1.2.2016

Země 2 se stává čím dál větší součástí seriálu The Flash. Už od začátku druhé řady se setkáváme s postavami, které přicestovali na Zemi 1. Mezi ty nejpodstatnější patří Jay Garrick, Harrison Wells a Zoom. Většinu fanoušků však nejvíce zajímá, jaké další známé postavy se na Zemi 2 vyskytují.

Už víme, že každá postava má na druhé Zemi svého dvojníka. Zatím nejvýznamnějším dvojníkem je Harrison Wells, který nahradil původního Harrisona Wellse ze Země 1. Když to vezmeme naopak, tak i Jay Garrick si našel svého dvojníka na Zemi 1. Nejmenuje se však stejně. Nese jméno Hunter Zolomon a jeho příběh bude ještě odhalen. Ostatní dvojníci budou již brzy odhaleni a to hned po dvanácté epizodě Fast Lane


Nicméně, ve třinácté a čtrnácté epizodě se dočkáme Země 2 ve velkém měřítku. Už jenom podle názvů epizod lze lehce poznat, co nás čeká. Třináctý díl dostal název Welcome to Earth-2, ve kterém se Barry, Cisco a Harrison Wells vypraví na Zemi 2, kde budou chtít zachránit Wellsovu dceru Jesse. Jejich cesta však nebude růžová, cestu jim totiž zkříží padouši Deathstorm a Killer Frost.

(Foto: CW)

Ve čtrnácté epizodě Escape from Earth-2 budeme stále na Zemi 2, kde budeme sledovat útěk Flashova týmu. Ten se bude chtít vrátit na Zemi 1, ale cestu jim zkříží sám Zoom, se kterým si není radno zahrávat.

Na Zemi 2 si velkým vývojem projde Cisco Ramon, který své schopnosti začne využívat o něco víc. Pomalu si začne uvědomovat skutečnou hodnotu svých schopností, kterých se z počátku bál. Nyní dozrál do stádia, kdy je začne více využívat.

Diskuze /7

komcus

Vypadá to dobře. :)

webmaster
1.2.2016 | 16:36:40
Scenárista s veľkým S

Na E2 sa teším.

1.2.2016 | 16:37:57
Kennymcc

No jsem teda zvedav, jak jinaci bude zrovna Cisco na E-2 od Cisca z E-1 :)

#4 Es
1.2.2016 | 19:23:49
Es

#3 Kennymcc: To mě teda taky zajímá :-D, ještě, že je tam Cisco, věřím, že i jeho dvojník nás pobaví :-).

1.2.2016 | 20:28:55
migilko

Mezi náma, ještě že ta Caitlin není blond, vypadá pěkně děsivě.

#6 Angi
2.2.2016 | 0:42:46
Angi

#5 migilko: To nedělají vlasy, ale make up

#7 Angi
3.2.2016 | 0:02:38
Angi

#6 Angi: + kontaktní čočky.

3.2.2016 | 0:02:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás