The Flash Dočkáme se v šesté řadě Negative Flashe?

Dočkáme se v šesté řadě Negative Flashe?

Dočkáme se v šesté řadě Negative Flashe?

Novinek k šesté sérii Flashe aktuálně moc není, nicméně nedávno se fanouškům podařilo pořídit několik fotek z natáčení, mezi kterými jedna naznačuje možný nástup Negative Flashe.

17 0
1.10.2019

Šestá řada seriálu The Flash se aktuálně natáčí ve Vancouveru, kde fanoušci neustále sledují natáčecí plac. V současné době by se sice měly pořizovat záběry pro crossover Krize na nekonečných Zemích, nicméně je možné, že se štáb seriálu The Flash i nadále věnuje natáčení svých epizod. Konkrétně by se aktuálně měla natáčet osmá epizoda s názvem The Last Temptation of Barry Allen, Part 2.

Kvůli tomu není jasné, zda pořízená fotka z natáčení, kterou naleznete níže, byla pořízena z natáčení Flashe nebo crossoveru. Tak i tak je to zatím jedno, důležité je spíše to, co se na fotce z natáčení nachází. Jak můžete vidět, fotografie zachycuje Barryho Allena v kostýmu Flashe, jehož konečky prstů jsou černé. Je možné, že by se Flash měnit v Negative Flashe?


V komiksech se Barry Allen stal Negative Flashem kvůli Eobardu Thawneovi a jeho negativnímu Zdroji rychlosti. V podstatě se kvůli němu stal jakousi svou vlastní temnou stránku, tedy podobně jako k tomu došlo v páté řadě, kdy byla Nora pohlcena svou temnou stránkou.

Co na to říkáte? Myslíte si, že se v šesté řadě dočkáme Negative Flashe?

Diskuze /2

DashWar

Záporná verze Barryho tu už jednou byla a moc se to nepovedlo, naprosto nevyužili potenciál. Tak snad tentokrát to nezkazí.

2.10.2019 | 17:34:43
Natysek16

Já si myslím že je to dobrý nápad. Už od 1 série jsme viděly jak Barry zachraňuje svět tak proč ne být změna něco jako Savitar. A negative flash myslím že to bude pecka těším se na nové díly.

24.11.2019 | 2:27:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Sedmá série

Pokračování se tentokrát dočkáme o něco později. Vše podstatné o premiéře sedmé řady si můžete přečíst v našem článku

Nepřehlédněte

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Celosvětová hrozba v podobě koronaviru pomalu ale jistě ohrožuje filmový a seriálový průmysl. Právě došlo k přerušení natáčení šesté série Flashe.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás