The Flash Dočkáme se v šesté řadě Negative Flashe?

Dočkáme se v šesté řadě Negative Flashe?

Dočkáme se v šesté řadě Negative Flashe?

Novinek k šesté sérii Flashe aktuálně moc není, nicméně nedávno se fanouškům podařilo pořídit několik fotek z natáčení, mezi kterými jedna naznačuje možný nástup Negative Flashe.

17 0
1.10.2019

Šestá řada seriálu The Flash se aktuálně natáčí ve Vancouveru, kde fanoušci neustále sledují natáčecí plac. V současné době by se sice měly pořizovat záběry pro crossover Krize na nekonečných Zemích, nicméně je možné, že se štáb seriálu The Flash i nadále věnuje natáčení svých epizod. Konkrétně by se aktuálně měla natáčet osmá epizoda s názvem The Last Temptation of Barry Allen, Part 2.

Kvůli tomu není jasné, zda pořízená fotka z natáčení, kterou naleznete níže, byla pořízena z natáčení Flashe nebo crossoveru. Tak i tak je to zatím jedno, důležité je spíše to, co se na fotce z natáčení nachází. Jak můžete vidět, fotografie zachycuje Barryho Allena v kostýmu Flashe, jehož konečky prstů jsou černé. Je možné, že by se Flash měnit v Negative Flashe?


V komiksech se Barry Allen stal Negative Flashem kvůli Eobardu Thawneovi a jeho negativnímu Zdroji rychlosti. V podstatě se kvůli němu stal jakousi svou vlastní temnou stránku, tedy podobně jako k tomu došlo v páté řadě, kdy byla Nora pohlcena svou temnou stránkou.

Co na to říkáte? Myslíte si, že se v šesté řadě dočkáme Negative Flashe?

Diskuze /1

DashWar

Záporná verze Barryho tu už jednou byla a moc se to nepovedlo, naprosto nevyužili potenciál. Tak snad tentokrát to nezkazí.

2.10.2019 | 17:34:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E05: Kiss Kiss Breach Breach

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás