The Flash Matthew Norvock

Matthew Norvock

Matthew Norvock

Přední člen gangu pracujícího pro Amunet Black.

Sezóny 3
2017 - 2019

Matthew Norvock je členem podsvětí Central City. Brzy po výbuchu urychlovače částic začal pracovat pro Amunet Black, která dlouhou dobu ovládala černý trh s metalidmi. I když u ní Norvock vydržel několik let, tak ji nemá příliš moc v lásce. I přesto však někdy připomíná její pravou ruku, která vyřizuje ty nejdůležitější záležitosti. To zahrnuje i zabíjení lidí.

Podobně jako ostatní lidé Central City, tak i Norvock byl zasažen urychlovačem částic. Získal poněkud podivné metalidské schopnosti. Přišel totiž o oko, pod kterým mu vyrostlo chapadlo, které chrlí hadí jed. Norvock si ho proto ukrývá před ostatními lidmi za pomoci falešného oka, které však v případu nouze sundá.


Poprvé se s ním setkáváme ve chvíli, kdy Caitlin Snow pracuje pro Amunet. Norvockovi se nelíbilo, jak se Caitlin vybavuje se zákazníky, a proto jí připomněl, co má dělat a pro koho pracuje.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

24.5.2018 | 17:21:53

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S06E08: The Last Temptation of Barry Allen, Pt. 2

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás