The Gifted (X-Men: Nová generace) S02E01: eMergence

S02E01: eMergence

S02E01: eMergence

Polaris se připravuje na porod a v Inner Circle nastanou velké změny.

cz sk
26.9.2018
2 580 000
43 minut

Oficiální synopse

Reeva Payge očistí Inner Circle od všech, co s ní nesouhlasí a převezme nad ním kontrolu. Na přání skupiny se Eclipse a Caitlin setkávají s kriminálním hackerem, aby získali informace o Inner Circle. Šest měsíců poté Mutant Underground zachrání mutantku kromě její rodiny před útokem Sentinelů. Mezitím se Polaris připravuje na narození svého dítěte, přičemž její kontrakce magnetizují cokoliv, co je z kovu a způsobují zmatek. Donutí také Andyho, aby jí slíbil, že zachrání dítě, ať se stane cokoliv.

Mutant Underground vás chce

Thumbnail Play icon

Vítejte v Inner Circle

Thumbnail Play icon

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Hned na začátek se nám to poněkud vyhrotilo, ne?! Ale dějově akce parádní jízda, moc fajn. Ps. Porod byl teda náročný!

15.2.2020 | 20:43:33
ImTheBeast

Úvodní díl nové série a už taková pecka :-) i když se neztotožňuji z některými názory kolegů zde, tak se mi líbí obě strany a jsem zvědavý jak bude u obou stran pokračovat vývoj celého seriálu.

24.10.2018 | 0:03:22
mar.st

Bavilo. Postavy tak nějak vyspěly. Teda až na Catelyn, ta je stále dost otravná :D

redaktor
8.10.2018 | 11:40:57
Daněk S.

Až tak zlé to nebylo, jen jsem čekala, že to bude lepší (tedy alespoň než byla první řada). Celá ta záležitost s porodem mi připadala směšná a nechápu na základě čeho usoudili, že jsou Lorna nebo dítě mrtví. Protože přestalo magnetizovat a elektrizovat všechno kolem? Dělo se to kvůli porodu a to, že to přestalo, bude asi znamenat, že přestala rodit. Jasně, s porodem skutečně něco nebylo v pořádku, ale to by oni neměli jak zjistit.

29.9.2018 | 14:50:01
Bane

Zlatý Bratrstvo mutantů, zlatý Shaw z Hellfire Club. Tenhle ten Inner Circle mi připadá jako skupina feministických looserů. Obvykle mám na seriálech inspirovanými komiksy antagonisty rád, ale od první série mi v Gifted lezou na nervy. Ale zatím si seriál drží dobrou kvalitu.

28.9.2018 | 22:54:47
bulik55

Na začátek dobrý díl :)

28.9.2018 | 20:39:55
Kothy

Super rozjezd :)

27.9.2018 | 15:55:41
Zira

Když jsem si zkoukla celej díl, přišlo mi, že se dívám na úplně jiný seriál. Přišlo mi to zcela jiné a o několik levelů lépe provedené. Co se týče postav, tak jsem v první sérii moc nemusela celou Von Strucker rodinu. Andy a Lauren mě vyloženě štvali, ale to se tímhle dílem změnilo. Andy mi přijde vyspělejší a líbí se mi, jaký vztah má s Lornou. Lauren mi bylo upřímně líto, protože přeci jen její vlastní matka se více zaměřuje na nalezení syna a neuvědomuje si, že má ještě jedno dítě a to Lauren, po které by neměla chtít, aby bojovala stejné bity, které nechce, aby bojoval Andy. Caitlin ta mě vyloženě nepřestává vytáčet. Dějová linka u Lorny a Marcose se mi neskutečně líbí a hlavně ten flashback byl boží. Doufám, že to takhle povede i dál. :)

webmaster
27.9.2018 | 11:10:17
Raiden123

No tak asi podla foto je jasne,v dieli ide o to,že Polaris ma rodit,to bola hlavna linka dielu,ty vedlajsie,neviem boli trosku zvlastne,ale každa zaujme niekoho inak.Polarisino dieta,to bude asi zaujimavy mutant,asi jeho skilly budu zaujimave,proste bude po oteckovi a mamine,ale to je ešte skoro skúmat,asi ho bude tažke ustražit.No tipujem,že bude mat unikátny skill ohybat svetlo gravitaciou/mag­netizmom,možno bude mat neviditelnost. Tá postavička s iner circle s čiernymi vlasmi,neviem,ta bude robit určite problémy,asi sa uvidí.

Ty sentineli na začiatku,tiež si myslím,že to bolo drsné.

27.9.2018 | 9:26:51
RagnarokCzD

Tak zatim… oproti první sérii … žádná změna v tom která postava je kůl, která je otravná a která se jen tak motá na pozadí, aby se jednou za epizodu připoměla nějakou nepodstatnou větou. :-/

Mladej Strucker se jen stal ještě o stupeň otravnějším, když se rozhodlo, že bude stejně špatně odbarvenej jako jeho sestra, nevim proč ale přijde mi hned o něco víc na první pohled zralej na pěst do zubů. :-/ Popravdě řečeno, když vedle sebe stojí Struckerovi, Polaris a Blink … člověk si skoro říká, jesli bejt mutant neznamená nosit divnou barvu vlasů. :D

Ten Sentinelskej zátah na samotnym začátku byl ale brutální. :3

27.9.2018 | 9:08:34

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie