The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 73×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

České titulky k epizodě eXodus

České titulky k epizodě eXodus

České titulky ke třetí epizodě seriálu The Gifted jsou hotové. Odkaz ke stažení naleznete v profilu epizody eXodus. Titulky pro vás připravili @SerFirox a @JudyVolf. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

16 0
19.10.2017

Diskuze /3

jacob002

Bude přečas na WEB-DL? Děkuji.

#2 SerFirox
22.10.2017 | 17:09:35
SerFirox

#1 jacob002: Ahoj, zítra ho udělám. Poslední dobou jsem nějak neměl čas. :)

22.10.2017 | 18:22:31
ScaryX

Díky za přečas a překlad :-)

čestný člen redakce
23.10.2017 | 17:58:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama