The Musketeers (Tři Mušketýři) Anketa: Největší padouch třetí série?

Anketa: Největší padouch třetí série?

Anketa: Největší padouch třetí série?

Ve finálové řadě se mušketýři museli vypořádat rovnou se čtyřmi hlavními záporáky. A vaším úkolem teď bude zvolit si z nich toho největšího!

8 0
23.8.2016

Naše druhá anketa je tedy zaměřená na záporáky: Největší padouch třetí série? Feron, Grimaud, Gaston, Marcheaux, tak s těmito padouchy to mušketýři neměli ani trochu jednoduché! Ale kdo podle vás byl z nich ten úplně největší/nejlepší? Hlasovat můžete do 30.8., pak se můžete těšit opět na anketu další.

Největší padouch třetí série?


82%
10%
5%
2%
96 hlasů

(Který z těchto darebáků si svým způsobem získal vaše srdce? Foto: BBC)

Možná už předem tušíme výsledek této ankety, ale třeba budeme ještě překvapeni :) Plně diskutujte opět v komentářích, těšíme se na vaše argumenty.

Diskuze /3

nikata

Za me Feron. Grimaud byl sice takovej vetsi drsnak, ale Feron mel podle me lepsi plany :D

23.8.2016 | 17:51:52
Kimberlly

Grimaud. Definitívne, hneď som sa doň zamilovala! :)

23.8.2016 | 19:41:15
Barbra06

Tak za mě jasně Grimaud, už jen pro jeho „nesmrtelnost“ a z těchto čtyř neměl snad jako jediný žádné svědomí a ani slabou stránku, na kterou by ho dostali! A upřímně bylo na něm cosi zajímavého, až mi přišel svým způsobem sexy :D Jasně Feron by se dal považovat taky za dobrého záporáka, ale na konci všechny dojal, takže bohužel :) Gaston byl jen rozmazlenej parchant, sám se na nic nezmohl! A Marcheaux mi přišel spíš vždy jako prostředník, než abych ho brala jako hlavního záporáka. Opět super zajímavá anketa, díky!

24.8.2016 | 9:36:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás