The Musketeers (Tři Mušketýři) Rekapitulace epizody Fool's Gold

Rekapitulace epizody Fool's Gold

Rekapitulace epizody Fool's Gold

Sedmá epizoda Fool's Gold je už dávno za námi, pojďte si s námi ještě zrekapitulovat všechny zásadní události z ní.


8 0
24.7.2016

Tento článek obsahuje shrnutí sedmé epizody Fool's Gold, tedy, pokud jste tento díl ještě neviděli, tak si rekapitulaci raději přečtěte až později.

Mušketýři vyslýchají jednoho z Grimaudových mužů, aby zjistili, kde se právě nachází. Ale tento týpek je děsně nepříjemný a moc informací jim nedává. Umí jen pořádně vyhrožovat a také má velkou kuráž, když nazve Porthose tlusťochem :D Sakra štěstí, že to tento obřík vzal celekem s humorem! Kdo by řekl, že právě Sylvie jim poradí, kde ho hledat. Může se tedy vyrazit!


(Vyslýchání Duranda.)

Během cesty narazí mušketýři na malou holčičku, ale co proboha dělá sama uprostřed lesa? Jdeme to zjistit, tedy D’Artagnan s Porthosem. Ale ejhle, chytí se do pasti, která patří odvážným a bojovným ženám. Z těch má největší prču Aramis, který už byl právě ženami svázaný několikrát, ale vždy jen pro zábavu :D Kdo by však našim mušketýrům odolal? Ženy se nad nimi přeci jen smilují a dovolí jim přenocovat v jejich vesnici.

(Pobavený Aramis :D )

Vesnice je plná žen, kteří mají své muže ve válce. Najdeme tu krásnou a sympatickou těhulku Elodie, která se velmi brzy spřátelí s Porthosem. V tu chvíli si říkáme, konečně nějaká ta naděje i pro něj, tolik mu to přejeme! Objeví se tu také jeden zraněný muž, Bastien, kterému zde pomohly a poskytly mu střechu nad hlavou. Hned na první pohled je to podivín, beztak mu už navždy zůstane velmi známá role tlustého a protivného „bratříčka“ Harryho Pottera :D

(Krasavec Bastien.)

Dozvídáme se tu temná tajemství. Samotná vůdkyně Juliette se ukáže být Grimaudovo pravou matkou, která byla týraná a svého dítěte se zbavila. Její přítelkyně Theresa ho však zachránila a vychovala. Jejím cílem bylo zdržet a zabavit mušketýry, zatímco ho sama ošetřovala v nedaleké opuštěné chatě. Athos vše zjistí, ale je slabý díky svým zraněním, k tomu mu Theresa píchne ještě jed a náš Grimaudek dělá opět pápá. Na roviny, koho napadlo vyslat právě Athose?

(Táboráček ve vesnici.)

Athos se z otravy přes pár halucinací dostane, je to chlapák, ale klid se nekoná ani ve vesnici. Divnoočko Bastien se ukáže být vůdce dezertérů z války, kteří napadnou vesnici a dožadují se svého zlata, který jim prý ženy ukradly. Juliette o zlatě ví, našla ho a vybudovala za něj celou vesnici, takže se budou muset spokojit s truhlou obilí, což asi není fajn řešení! Vypukne boj mušketýrů s ženami proti dezertérům, zatímco statečný Porthos asistuje u porodu Elodie, jak roztomilé :)

(Porthos je skvělý porodní asistent :) )

Přesuneme se také i do paláce, kde Anna dělá odvážné přiznání samotnému Ludvíkovi, aby zajistila budoucnost svému synovi. Ludvík jí opět opovrhuje, ale později tu máme velmi upřímný rozhovor těchto manželů, u kterého může klidně ukápnout slza. Král je charakter, nakonec Anně slibuje, že jí jmenuje regentkou. Taková krásná scéna, opravdu! Ve vesnici vítězí ženy s pomocí mušketýrů. Na světe je nový život a možná budoucnost pro Porthose, jen do toho.

(Anna s Ludvíkem)

Jak se vám líbila nezávislost těchto žen? Co říkáte na Grimaudovu minulost? A co si myslíte o potencionální lásce Porthose, Elodie?

Foto: BBC

Diskuze /1

merit

Tak to bol Dudley D. ??? Vôbec som ho nespoznala. Epizóda to bola skvelá ( tentokrát pre mňa hlavne Porthos a Ludvík ) a rekapitulácia tiež :).

24.7.2016 | 22:28:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás