The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

The Musketeers - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Historických seriálů se vždy obávám, aby mi nezkazily to kouzlo, co jsem četla či učila v dějinách. Nakonec jsem se do Mušketýrů rozhodla jít. Viděla jsem filmy i náš český divadelní muzikál. Každý je o něčem jiném, nebo spíše ten děj je trošku jiný. Ale obava ze seriálu byla zbytečná a já jsem za to strašně ráda. Nevěřila jsem, že i slza mi tu ukápne, ale ukápla. Sice v posledním díle třetí řady, ale ukápla. A Takový závěr byl dokonalý. Byl uzavřený, ale určitě by se i nějaké to pokračování dalo udělat. Ale jsem ráda, že pokračování není. Asi by to nebylo už ono, jako to bylo po celé ty tři řady. Super seriál. :)

6.2.2021 | 13:57:15
MsTess

Je ten seriál přitaený za vlasy? Ano. Jsou tam historické nejasnosti? Naprosto. Dá se porovnat s knižní předlohou? Moc ne. Ale stejně si tam sedlo všechno, co si v dobrém seriálu sednout má. Směsice hlavních hrdinů mě bavila a k tomu krása té naší malé zemičky :D.

10.9.2017 | 18:46:24
Mandelinka

Začala jsem sledovat tento seriál až tehdy, když na mnoha hradech a zámcích neustále říkali: „Zde se točili mušketýři“. Nedalo mi to a začala jsem sledovat. Po prvním dílů jsem se už těšil na další a postupně mne tento seriál tak dostal, že lepší verze snad už nikdy nebude. Obsazení herců perfektní. Jak pozitivní role tak i negativní. Lokace – všude jsem viděla naši zemi. A že někdo tvrdí, že nosí kožené obleky a je to moc „moderní“. Nevadí, o to je to lepší. Viděla jsem starší verze mušketyru, ale nikdy jsem z nich neměla tak dobrý pocit, jako po této verzi. The Musketeers je pro mne TOP seriál. Dokonce mne to motivuje přečíst knihu :D …

11.2.2017 | 17:39:29
Veronicas23

Nejlepší seriál :)

7.8.2016 | 8:55:51
Sasamol

Pre mňa rozhodne najlepší seriál, aký som kedy videla a najlepšie stvárnenie mušketierov s úžasnými hercami. (Athos!!) Dokonca som si kvôli seriálu kúpila aj knihu takže rozhodne odporúčam a rozhodne s mušketiermi nekončím, ani po poslednej sérii. Už teraz ich pozerám zase odznovu.

6.8.2016 | 17:08:58
Luuuu

Lokace, obsazení, herecké výkony, zápletky, … vše pro mě dokonalé :) .. Po zkouknutí i poslední třetí řady, nic neměním.

čestný člen redakce
8.7.2016 | 13:08:03
juris33

Je to fajn seriál, ačkoli mě trošku štve, že v každé sérii máme nového padoucha, já osobně bych si přál celou dobu kardinála.

4.7.2016 | 18:50:20
Paris1630

Nikdy mě mušketýři nezajímali. Před letními prázdninami jsem na Primě viděla ukázku na nejlepší seriál na světě: The musketeers BBC. Když jsem viděla herce, kostýmy a lokace, hned jsem věděla že to bude dobrý seriál. CHYBA! Nejlepší seriál. Když jsem se dozvěděla, že mají BoatCamp jen 20 km od nás, měla jsem co dělat abych nezačala ječet. Doufám, že seriál dostane ještě mnoho dalších řad. :)

7.12.2015 | 18:12:11
Moonshine

Skvělý seriál, kluci jsou na svou roli jako stvoření :)

11.10.2015 | 23:21:22
poula

Konečně seriál který nemá konkurenci.

5.10.2015 | 15:20:34

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama