The Musketeers (Tři Mušketýři) Finále klepe na dveře

Finále klepe na dveře

Finále klepe na dveře

Máme před sebou již jen dvě epizody první série, na co se můžeme těšit?


2 0
17.3.2014

Mušketýři ušli dlouhou cestu, ale to nejtěžší je stále před nimi. Blíží se finále první řady, co nás čeká v posledních dvou epizodách?

Devátá epizoda:
Návštěva lázní královny Anny se zvrtne,, když se její život ocitne ve smrtelném nebezpečí. Zatímco Ludvík večeří s bohatým německým bankéřem, který hledá partnera pro svou krásnou dceru.


Mušketýři se snaží dostat Annu zpět do Paříže, během své mise jsou nuceni ukrýt se v opevněném klášteře, kde se Aramis musí vypořádat se svou minulostí. V obavách o svůj klášter se matka představená a jeptišky rozhodnou pomoci mušketýrům.

Ale co budou dělat až jim dojde munice?

Desátá epizoda – finále první řady
Sezóna vrcholí, když mezi mušketýry vznikne neočekávaný rozpor, kvůli kterému by se mohli rozpadnout. Na náměstí bere Athos ženu jako rukojmí a mušketýři jsou ohromeni, když hrozí nikomu jinému než Milady.

Athos je rozčílen, když zjistí, že d’Artagnan zná MIlady a zkouší meze jejich přátelství. D’Artagnan musí udělat neočekávané a vyhledá Milady, kterou požádá o pomoc. Kardinál ze strachu, že mušketýři přijdou na to, že se pokusil zabít královnu, nutí Milady, aby mušketýry zabila. MIlady nemá na výběr a musí se navrátit ke své temné minulosti a klade Constance do nebezpečí. Mušketýři musí využít všechen svůj rozum a kuráž, aby přelstili Milady a zachránili Constance.

Podaří se mušketýrům opět sjednotit a přivést Milady a kardinála ke spravedlnosti? Nebo MIlady dosáhne své pomsty?

To jsou popisy pro poslední dvě epizody první řady seriálových mušketýrů, co na ně říkáte? Těšíte se?

Diskuze /10

mephisto159

Jé!!!!Já se těším!!!! Ať už je 2. série!!!! :)

17.3.2014 | 17:46:30
Nivie

To si pište, že ano! Volné konce se uzavřou, aby se mohly objevit nové otazníky. Možná Milady bude v druhé sérii už otevřeným a okouzlujícím záporákem (a ne jen pěšákem), možná mušketýři budou na konci rozhádaní, možná nám královna konečně otěhotní. A možná bude vše úplně jinak, ale těším se :D.

17.3.2014 | 19:01:13
Liss93

Nevíte někdo jak to bude s účastí Capaldiho, když nyní točí Doctora?

#4 Emik87 #7 1Bobesh1
17.3.2014 | 19:38:55
Emik87

No já doufám, že pokračovat bude. Bez něj by to nebylo ono.#3 Liss93:

17.3.2014 | 20:53:00
Nivie

V některém z předchozích článků tady psali, že prý natáčí další sérii už od půlky února, aby vyšli Capaldimu vstříc. Snad u Mušketýrů zůstane, jako Richelieu je dostatečně slizký ;).

#8 Liss93
17.3.2014 | 21:07:15
Bobisudka

Hlavně doufám že co se týče Constance, tak se nebudou držet knižní předlohy!!! Nemůže ve finále umřít, ano, mělo by to svoje kouzlo, ale přeci jenom…ikdyž bych jim odpustila asi všechno :D ten seriál se jim moooc povedl!

#9 Terez2
webmaster
17.3.2014 | 22:43:14
1Bobesh1

#3 Liss93: Capaldi bude! Natáčení druhé řady se mu přizpůsobí tak, aby stíhal obojí :)

#8 Liss93
admin
18.3.2014 | 21:00:46
Liss93

#5 Nivie: #7 1Bobesh1: Děkuji za dobré zprávy! :)

18.3.2014 | 22:42:36
Terez2

#6 Bobisudka: Constance v knize zemře? :O Tak to abych se připravila za 14 dní na nejhorší :'(…Jako ztratit Constance a k tomu kardinála v podání Capaldiho by byl konec (dobrého) seriálu. Jinak se mooooc těším :)

19.3.2014 | 17:55:09
Nivie

Můj osobní tip. Constance nezemře, alespoň ne tuto sérii. Nejspíše se neusmíří s d'Artagnanem, možná to budou chtít nějak udělat, aby se dostala ke královně (má být v knize její komornou nebo tak nějak). Tento seriál mi připomíná seriál o Robinu Hoodovi. Taky měl docela slušné ratingy, ale jen tři série. Na konci druhé zemřela Mariana (což nikdo nečekal) a třetí byla už jen takovou labutí písní. Je pravděpodobné, že se budou chtít některých postav zbavit (příliš mnoho stejných postav se může rovnat nedostatku nápadů a tím pádem i nudě) a některé mají svůj přesně vymezený čas, se kterým nejde pohnout (předvším ty historické postavy).

19.3.2014 | 18:20:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás