The Musketeers (Tři Mušketýři) Třetí série je skutečně poslední

Třetí série je skutečně poslední

Třetí série je skutečně poslední

To, čeho jsme se všichni obávali, se stalo již oficiálně skutečností. Mušketýři se s námi se třetí sérií rozloučí. A co na to říkají samotní herci?


4 19
14.4.2016

Britské stránky Digital Spy jako první informovali o této smutné události včetně vyjádření herců a tvůrců. Například názor naší milované producentky Jessicy Pope, která nás po celé tři roky zásobovala fotkami z natáčení či ze samotných epizod.

Třetí řada Mušketýrů zakončuje tento 30 hodinový seriál s ambicí a energií. Tato série potěší své fanoušky a dá jim vše, co na této show milují. Bylo mi skutečnou ctí a radostí produktovat takový báječný seriál pro BBC, kde třetí série je více serializovaná a rozsáhlejší ve všech směrech.


Třetí série by měla začít již v probíhající válce se Španělskem. Foto: TLC

Luke Pasqualino (D’Artagnan) vzpomíná na své dobrodružství s Mušketýry:

Moje dobrodružství s Mušketýry bylo neskutečným zážitkem, které se mnou bude navždy. Čas, kdy jsem objevoval tento nádherného svět s ještě skvělejšími lidmi, byl zcela úžasný. Jsem velmi smutný, že to končí, ale pevně věřím, že fanoušci budou s láskou sledovat sérii stejně tak, jako my jsme ji s láskou tvořili. Velice děkuji všem, kteří se podíleli na tak neuvěřitelné cestě a samozřejmě fanouškům, kteří viděli v seriálu vše, v co v něm bylo.

Náš neohrožený, nově povýšený, kapitán Athos (Tom Burke), se též podělil o své vzpomínky:

Svět (ve třetí sérii) je méně stabilní, než v předchozích dvou řadách. Mám tím na mysli, že smrt a rozklad vrhají větší stín, než kdykoliv předtím. A díky tomu postavy budou zkoumat své motivy a obavy, ne jenom kvůli záchraně Francie, ale i k objevení vnitřního klidu. Čas se krátí a nikdo z nich již neomládne.

Jaký bude mít Aramis vztah se svým synem? A je toto jeho syn? Foto: TLC

Lamač srdcí, i královny, Aramis (Santiago Cabrera) má pro své fanoušky též pár slov na rozloučenou:

Tři série Mušketýrů byly pravdivým akčním dobrodržstvím, v každém smyslu slova. Bude mi chybět svět Dumase s jeho bohatými postavami. A přátelství, které vznikly během této cesty. Velké díky patří fanouškům seriálu, díky kterým jsme plní síly pokračovali. Doufám, že si užijete třetí a finální sérii stejně tak, jako jste si užili série předchozí. Vaše podpora byla úžasná. Teď je seriál váš.

A do čtveřice všeho nejlepšího. Howard Charles, představitel Porthose, je v reálným světě stejný bojovník, jako jeho postava. Ke konci minulého roku byl obětí automobilové nehody (narazil do něj opilý řidič), kdy málem umřel. Ale nebojte se, je již v naprostém pořádku a plný síly! A jak vzpomíná na svůj čas u Mušketýrů?

Mušketýři byli opravdu nádherným zážitkem, poučnou význou a památnými třemi sériemi. Tyto postavy nás nikdy nepřestanou vzdělávat na myšlence svobody, bratrství a rovnosti. Budou žít navždy v našich srdcích a myslích. Obrovské poděkování patří fanouškům, jak novým (seriálovým), tak starým (knižním). Doufám, že si užijete finální sérii. Vaše věrnost a podpora v nás není ztracená. Všichni za jednoho…"

Třetí série by měla mít premieru na BBC během května. Foto: TLC

O své myšlenky se podělil i nový záporák třetí série, Rupert Everett, který bude hrát zkorumpovaného, nevlastního bratra krále, guvernéra Ferona.

Rád jsem byl v Mušketýrech. Všichni herci jsou vynikající, stejně tak režiséři. Byla to těžká práce, ale zábavná. Byli jsme v ohromujících lokacích České republiky a v Praze, která je neuvěřitelná. Bylo to horké léto, čili dvojnásobný zážitek!

Jste rádi, že seriál končí se třetí sérií? Nebo chcete série další? A co si myslíte, že nás ve finálové sérii čeká?

Diskuze /10

Nivie

S těžkým srdcem říkám, že jsem ráda. Větší radost mi udělá propracovaný seriál s jasným konceptem, myšlenkou s vyváženými složkami, než uměle natahované cosi.

BBC seriály mi celkově v poslední době dělají velkou radost, vidím v nich to, co mi v ostatních chybí: silné a sympatické postavy, kvalitní a svižný děj, skvělá hudba, dechberoucí prostředí, propracovanější epizody, příjemná kamera a úžasná atmosféra. Vážně jsem už dlouho neviděla seriál, kde by bylo tolik zajímavých, vyvýžených a lidských postav. Jsem vděčná za ty dvě série a věřím, že mě třetí nezklame. Jen mě mrzí, že i ze strany BBC to vypadá, jako by se chtěli Mušketýrů co nejdříve zbavit, a přehazují si seriál jako horký brambor.

14.4.2016 | 10:03:14
Jirka 007

Serial je vynikajici ale v nejlepsim se vzdy ma prestat,tim nezmizi kvalita a tri serie nas budou provazet urcite v reprizach navzdy :-)

14.4.2016 | 14:19:46
Liss93

Lepší ukončit, když jsou v nejlepší formě, než je prodlužovat na úkor kvality. Bude se mi po nich stýskat (a taky mě mrzí, že se nedostanu na natáčení), ale odejdou s hlavou vztyčenou a ráda si budu ty 3 série opakovat pořád dokola :)

14.4.2016 | 15:19:07
Kirké

[smazáno] Sylvie v předchozí sérii vůbec nebyla, je to nová postava. Si ji nejspíš pleteš se Samarou, tou dcerou generála Tariqa.

#5 lejdys
redaktor
17.4.2016 | 10:22:32
lejdys

#4 Kirké: máš pravdu!!! Spletla jsem si je.

17.4.2016 | 11:03:01
lejdys

prosím hlasujte pro naše mušketýry :)

http://thebestpoll.com/…ies-of-2015/

17.4.2016 | 20:17:24
Kirké

[smazáno] Nevím jestli by se nehodilo spíš už přejít normálně do některé z diskuzí, než to řešit tady pod článkem ;)

Je to s tou třetí sérií takové trochu nešťastné v tomto, že někdo viděl, někdo neviděl, někdo se chce úplně vyhnout spoilerům, někoho třeba zajímá něco málo ale některé věci vědět nechce atd. Je škoda, že je tímhle ta třetí série vlastně tak trochu poznamenaná :(

#8 moňulkamusketers
redaktor
18.4.2016 | 23:36:37
moňulkamusketers

#7 Kirké: mohla bych moc moc poprosit o napsání kde najdu třetí řadu?

#9 Kirké
19.4.2016 | 20:16:43
Kirké

#8 moňulkamusketers: Ne, že bych chtěla být nějak to, ale nevím jestli je úplně vhodné tyhle věci takhle na diskuzi úplně řešit.

redaktor
19.4.2016 | 20:54:46
Bobisudka

Jestli vás tu můžu všechny poprosit, tak veškerý děj třetí série řešte v diskuzi, kde jsem vám vytvořila i speciální „rubriku“. Komentáře, ve kterých se řešil děj třetí série jsem zde pro „blaho“ ostatních diváků smazala. Děkuji všem za pochopení ;)

webmaster
21.4.2016 | 12:55:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás