The Musketeers (Tři Mušketýři) Trailer pro třetí sérii

Trailer pro třetí sérii

Trailer pro třetí sérii

Konečně jsme se dočkali! BBC One dnes zveřejnila svou verzi traileru na třetí řadu a zaručeně se máme na co těšit.

15 0
13.5.2016

Pokud vás zajímá píseň, které doprovází celý trailer, tak se nazývá Ticking Bomb od zpěváka Aloe Blacca.
Datum premiéry však ještě neoznámila.

Jak se vám trailer od BBC líbí? Jste připraveni na tu poslední a nejtemnější sérii vůbec?

Thumbnail Play icon

Diskuze /13

Obter!vr

Nevím proč zde máte, že 1. díl 3. série bude až 31.5., ale já jsem ho viděl už minulý týden :) tak teď nevím jestli jsem viděl nějákou blbost nebo ne :D ale nemyslím si :) … nebo že by uniknul?

#2 Bobisudka
13.5.2016 | 14:39:09
Bobisudka

#1 Obter!vr: V podstatě seriál běžel už skoro všude, jen ne v mateřské Británii. Očekává se, že jako v předchozích letech, jsou již zveřejněné epizody kratší, než jaké budou vysílány na BBC. Proto i s titulkami a odpočítáváním epizod vyčkáváme na BBC, kdy „uvidíme“ plnohodnotné epizody.

webmaster
13.5.2016 | 14:54:55
Obter!vr

díky za info :) počkám si :)

13.5.2016 | 16:05:52
Rivaira

Argh nemůžu se dočkat!!!!!!!!!!!! Nejvíc mě naštvalo, když přesunuli začátek z dubna na konec května! Jinak strašně fajn seriál <3 :)

15.5.2016 | 10:47:59
Barbra06

Jojo, vypadá to suprově, těším se! :)

15.5.2016 | 16:45:02
Agent24

Tak třeba první díl je venku dvě verze. Jedna má Web-Rip 46:17 čas a druhá Web-Dl má 58:44 čas. Přijde mi. že ta druhá verze je nevystříhaná. Vždicky ty díly trvaly na BBC k hodině. Tak nevím.

15.5.2016 | 19:59:37
Agent24

No BBC v tom dělá pěkný bordel. Bohužel i Edna. Píšete, že čekáte s titulky a přitom když kliknu na 1 a 2 sezonu tady na Edně na titulky tak mě to přesměruje na CWZone. Tam dělá titulky haha bimbi a ta už má 1 díl hotové titulky jak na tu kratší vystříhanou verzi tak na tu delší okolo 59 minut. Nemyslím to nějak špatně jen tomu přestávám rozumět. Já jen, že těch okolo hodiny je venku už 5 dílů takže je možná blbost čekat. Přece nebude mít díl na BBC v Británii přes hodinu. To nikdy nebylo.

#9 Kirké
15.5.2016 | 20:48:45
nikata

Daji se dily sehnat jinak nez pres torrent? Nehorazne se tesim, ale s torrentem si nevim rady.. :/

15.5.2016 | 21:13:33
Kirké

#7 Agent24: Ano, existují už i ty nesestříhané verze. Objevují se na iTunes pro Kanadu po té, co běží ten extrémně zkrácený díl na kanadském Showcase. První epizoda měla 58 minut, 2. až 5. epizoda 55 minut a bylo v podstatě potvrzeno i Jessicou, že takhle dlouhé epizody jsou ty epizody, co poběží i na BBC. Kromě iTunes se pak všude vysílají ty zkrácené verze, určené pro mezinárodní vysílání, co mají 52 minut, a pak jsou ještě ty extrémně krátké, co dává kanadský Showcase. Takže jsou vlastně tři verze epizod. Ale osobně nevidím nic až tak špatného na tom, že se holky rozhodly Ednu sjednotit s UK vysíláním. Mušketýři jsou pořád britský seriál. Navíc pokud by to chtěly sjednotit s vysíláním někde jinde, tak se kterým? Mušketýři běží všude různě, nemluvě o latinskoamerickém Netflixu, kde je venku celá třetí série. A co se titulků týče, tak mám pocit, že s výjimkou té první epizody, nejsou pro ty další ani anglické, min. ne pro ty nesestříhané verze. Je možná otázkou jestli ve finále ty anglické pro zbylé epizody stejně nebudou až po tom, co poběží ty epizody na BBC.

#10 Agent24
redaktor
15.5.2016 | 21:18:45
Agent24

#9 Kirké: Klidně se může počkat na BBC v Británii. Já jen, že to co předvádí BBC s touhle sezonou je něco co se jen tak nevidí. Docela mě pak zajímá sledovanost, když si lidi stáhnou třeba i v Británii těch 5 dílů co teda budou stejně dlouhé. Jinak to zkracování moc nechápu. Useknout 10 minut to je pěkná blbost. Neberte to, že tady rejpám. To vůbec ne. Jen je v tom totální chaos. Je pravda, že české titulky jsou jen k první epizodě a pak nic.

#11 Kirké
15.5.2016 | 21:35:08
Kirké

#10 Agent24: Já to tady psala už různě víckrát a obecně to tu bylo řešeno docela dost, ale osobně bych BBC až tak nehanila a asi ani celkově tu situaci. Protože kdyby to nebylo tak jak to je, tak třetí série není nejspíš vůbec. Podstatnou část rozpočtu třetí série tvořily peníze získané mezinárodním prodejem práv, tohle je prostě trochu odvrácené strana toho. Osobně to ale radši budu mít takto, než tu sérii nemít vůbec, ale možná to někdo vidíte jinak. A k tomu extra kanadskému zkrácení, jde o to, že jim by se tam prostě ta plná délka epizod nevešla. Na jejich styl jsou ty britské epizody moc dlouhé, potřebují určitý počet minut reklam, protože díky reklamám mají peníze na fungování apod. A jinak, co jsem tak viděla, tak hodně britských fanoušků čeká na vysílání na BBC :) Plus je tu určitě další skupina lidí, co ty věci až tak nesleduje, takže nejspíš ani neví, že to už někde běží. Takže na tu sledovanost to asi až tak dopad mít nebude, navíc podle tvůrců dostali Mušketýři dobrý spot. Já úplně nevím, co přesně je pro ně dobrý spot, vím, že páteční to nebyl :D Osobně tipuju, že poběží v pondělí ale to je jen můj tip, teprve uvidím, jestli správný :D

#13 Bobisudka
redaktor
15.5.2016 | 22:11:03
Luccy.1993

Myslím si, že už se vyjadřovat více nemusím, díky @Kirké za zastání a srozumitelné vysvětlení, ve všem s tebou naprosto souhlasíme, věřím, že můžu psát i za @Bobisudka . Bohužel, je to tak, třetí série už bude tímto navždy poznamenaná… Už to nějak do toho konce května tady vydržíme, když už se čekalo tak dlouho :)

webmaster
16.5.2016 | 11:10:57
Bobisudka

#11 Kirké: Pokud vím, tak za nejlepší spot na BBC se bere neděle večer (konkrétněji 21:00 u nich), kdy Mušketýři původně začínali. Uvidíme, jestli je tam opět dají, protože pátek večer byl katastrofální. Momentálně v neděli běží seriál Wallander, který má jen 3 epizody a poslední běží 5.6., čili pokud chtějí opravdu Mušketýry dávat v květnu, tak tento čas asi mít nebudou. Ale když koukám na ostatní vysílání, tak každý večer běží seriály, které poběží ještě dlouho, takže těžko říct…

webmaster
16.5.2016 | 16:38:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás