The Strain (Agresivní virus)
86/100 - 195×

The Strain(Agresivní virus)

V New Yorku se rozšíří smrtelná nákaza, kterou musí epidemiolog, starý lovec upírů a pár dalších přeživších semknutých ve skupině zastavit dříve, než bude pozdě. Dříve, než starobylá legenda ovládne svět. Dříve, než se zhoubná kmen rozšíří po celém světě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FX | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
David Bradley (Abraham Setrakian), Corey Stoll (Ephraim Goodweather), Kevin Durand (Vasiliy Fet), Richard Sammel (Thomas Eichhorst), Mía Maestro (Nora Martinez), Jonathan Hyde (Eldritch Palmer), Miguel Gomez (Augustin "Gus" Elizalde), Jack Kesy (Gabriel Bolivar), Natalie Brown (Kelly Goodweather), Max Charles (Zack Goodweather), Sean Astin (Jim Kent), Rupert Penry-Jones (Quinlan), Joaquín Cosío (Angel Guzman Hurtado), Ruta Gedmintas (Dutch Velders), Samantha Mathis (Justine Feraldo)

Eldritch Palmer

Eldritch Palmer

Postarší milionář, jenž chce kvůli své nemoci dosáhnout prostřednictvím Mistra nesmrtelnosti. Z toho důvodu také napomáhá k šíření nákazy po celém světě.

Sezóny 3
2014 - 2016

Palmerův příběh 1. série

Eldritch Palmer je bohatý muž, milionář, který však trpí vážnou nemocí a touží po nesmrtelnosti. Tu mu slíbil Mistr. Palmer však musí nejprve pomoci rozšířit nákazu, respektive zabránit tomu, aby její šíření kdokoliv zneškodnil. Využívá tak svých peněz jak k úplatkům či zastrašování, tak například i k najmutí hackerky na zpomalení internetu.

Ve výsledku je však pro nyní Palmer Mistrem jen uchráněn dočasně před smrtí a nesmrtelnost mu zatím není dána.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Dobrý herec a chápal bych i jeho vývoj postavy, ale to jak skoro zpívá, když mluví. To mi přišlo dost přehrávané.

31.3.2019 | 14:03:33
pidalin

Nemam ho rád, ale ten herec to hraje skvěle, ale aspoň u týhle postavy chápu motivaci proč dělá to co dělá. Nešnášim postavy který jsou nepochopitelný. Dokážu si představit že teď po smrti Coco by se mohl na voldemorta pořádně nasrat a přidat se na druhou stranu, což by bylo fakt vtipný jak by se navzájem snášeli. ;-)

20.9.2016 | 1:02:22
Keilar

stary zmrd, len sa divim tej „Koko“ ze jak s nim mohla liest do postele, fuj to by som sa skor do*cala. Uz sa len tesim ze kedy ho daju dolu. Ale paci sa mi ako s nim pekne par krat vypiekol moj oblubeny zaporak – esesak, tak mu treba :)

8.4.2016 | 16:13:32
Tomces

horšího herce už snad ani nemohli vybrat

1.9.2015 | 7:57:26
Kothy

smejd

24.7.2014 | 22:20:15

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama